Galatasaray-Lazio Macinda Degisiklik Skandali! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray-Lazio Macinda Degisiklik Skandali!

mustafa-denizli-zorluklara-alisigim-yine-8168805_x_5108_o.jpg

Önce macin basarili isimlerinden skor 1-1 olmasina ragmen Carole cikiyor etrafinda dönemeyen Olcan Adin giriyor.
Mac'a 3 dakika kala 87 dakika sol kanat oynayan Sneijder oyundan alinip Yasin Öztekin dahil ediliyor.

Carole irkci kurbani, peki Sneijder degisikligi nedir?

Bir de Denizli gelmeden o mal gibi öten 'Babama sordum Sneijder den cok verim alir Denizli' diyen taraftarlar nerde? Utaniyormusunuz? Kabullenecek yüzünüz kaldi mi?​

Son düzenleme:
Carole oynadigi surede Anderson ve candreva'yi ust uste koyup s.kti,olcan girdi candreva futbol oynamaya basladi

Tam bir skandal

Getirilmesi yanlış dedim günü kurtarma politikası dedim getirmeyin dedim ama hadi geldi bir kere az bir şey ümidimiz vardı onu da elimizden aldı bunak :red: Normalde bu saatte ayakta olmaması sütünü içip yatması gereken adamı getirip takımın başına hoca yaptılar. Carole ve Sneijder değişikliklerini kimseye izah edemez...

Mustafa Denizli tam anlamıyla bir idiot. Çıkardığı garip 11, oynattığı sistem, oyuncu değişiklikleri gerçekten inanılır gibi değil, şok oldum yemin ediyorum izlerken.

Carole bu dedeye ne yapmış anlamadım ulan gol atman lazım solbek değişikliği yapıyorsun hemde iyi olan adamı çıkarıyorsun.Çıkar donk denen kazmayı al olcanı çıkar sabriyi al umutu beyin yok adamda arkadaş öyle seyrediyor maç bitmiş yasini sokuyor.

Olcan değişikliği bence doğruydu. Carole savunmada iyi olsa da hücumda son pozisyonları hiç etti. Olcan tehlikeli ortalar kesiyor bence Olcan'ı almakla geç bile kaldı.
Selçuk'un oyunda tutup, takımda oynayan 3 adamdan biri olan Sneijder'i almanın mantıklı bir izahını söylesin birisi. Aynı zamanda çıkardığın adam olamayan pozisyondan gol atabilen biri.

Üst Alt