Galatasaray, Lemina ile Anlaştı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Lemina ile Anlaştı İddiası!

Lemina geniş kadro kurmamız gerektiğinden bu maliyete kesin gelmeli. Ayrıca stoper üçleme konusunda seriden daha başarılı.

Geçen yıl kupalar dahil 21 maç 90 dakika oynayabilmiş. Bu yıl avrupa ligi gruplarına kalabilirsek tr kupasıyla birlikte en az 55 maç oynayacağız. Her saniye acaba sakatlanacak mı korkusuyla bu yıl geçmez.

Lemina'nın sakatlığı neyden kaynaklanıyor? Kondisyoner hatası mı, doğru kamp programı geçirmemesi mi, kendisiyle mi alakalı? Umarım bunun tespiti anlaşma yapılmadan önce araştırılır. Doktor, kondisyoner vs ile konuşulur.

Lemina bu sene 13 maç kaçırmış. TR kupasını saymıyorum. Bunlar ne zaman?

1 Ekim 2019 (1 maç PSG)
5 - 18 Ekim 2019 (2 maç)
22 Ekim 2019 (1 maç Real Madrid)
21 Aralık 2019 (1 maç)
2 Ocak 2020 (1 maç)
23 Şubat - 1 Mart 2020 (2 maç)
5 - 24 Temmuz 2020 (5 maç)

Bu adam blok olarak Ekim ayında 4 maç, Temmuz ayında ise 5 maç kaçırmış, toplam 9 maç eder zaten. Lemina kamp geçirmedi bunu biliyoruz Ekim ayı sakatlığının sebebi bu olabilir. Temmuz ayı herkesin malumu pandemi nedeniyle Bartali yoktu, Lemina'da iyi bakmadıysa antrenman yapmadıysa sakatlık geçirmiş olabilir diye düşünüyorum.

Lemina'ya ayrı bir program uygulasan oyuncuya göre, biraz üzerine düşsen oyuncu da kendine iyi baksa o blok maçları bu sene kaçırır mı? En çok üzüldüğüm nokta herkes kronik sakat demiş ama neye göre işkembeden sallamasyon taraftarlık olmamalı...

Sebep ve sonuç ilişkisi yukarıda yazıyor. Ben kronik sakat olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki sadece düşünce doktor, kondisyoner en iyisini bilir o sebeple de önce onların fikri alınmalı yazdım.

Oyuncuda problem yoksa bu transfere çok sevindim. Ben Lemina'yı %100 hazır olarak izlemeyi çok isterim. Yetenekli ve atletik, hem ön libero hem merkez orta saha hem de stoper olarak kullanabiliyoruz, Araplar gibi hırçın ve çirkef değil ve yaşı daha genç. 2 sene sonra oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Bu sene 2 senelik kiralasak keşke ama o potansiyel yok ki yöneticide.

Eğer yanlış, eksik düşündüğüm yerler varsa yazın lütfen ama oyuncumuza kronik sakat yaftasını yapıştırmayın lütfen.

Lemina'nın sakatlığı neyden kaynaklanıyor? Kondisyoner hatası mı, doğru kamp programı geçirmemesi mi, kendisiyle mi alakalı? Umarım bunun tespiti anlaşma yapılmadan önce araştırılır. Doktor, kondisyoner vs ile konuşulur.

Lemina bu sene 13 maç kaçırmış. TR kupasını saymıyorum. Bunlar ne zaman?

1 Ekim 2019 (1 maç PSG)
5 - 18 Ekim 2019 (2 maç)
22 Ekim 2019 (1 maç Real Madrid)
21 Aralık 2019 (1 maç)
2 Ocak 2020 (1 maç)
23 Şubat - 1 Mart 2020 (2 maç)
5 - 24 Temmuz 2020 (5 maç)

Bu adam blok olarak Ekim ayında 4 maç, Temmuz ayında ise 5 maç kaçırmış, toplam 9 maç eder zaten. Lemina kamp geçirmedi bunu biliyoruz Ekim ayı sakatlığının sebebi bu olabilir. Temmuz ayı herkesin malumu pandemi nedeniyle Bartali yoktu, Lemina'da iyi bakmadıysa antrenman yapmadıysa sakatlık geçirmiş olabilir diye düşünüyorum.

Lemina'ya ayrı bir program uygulasan oyuncuya göre, biraz üzerine düşsen oyuncu da kendine iyi baksa o blok maçları bu sene kaçırır mı? En çok üzüldüğüm nokta herkes kronik sakat demiş ama neye göre işkembeden sallamasyon taraftarlık olmamalı...

Sebep ve sonuç ilişkisi yukarıda yazıyor. Ben kronik sakat olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki sadece düşünce doktor, kondisyoner en iyisini bilir o sebeple de önce onların fikri alınmalı yazdım.

Oyuncuda problem yoksa bu transfere çok sevindim. Ben Lemina'yı %100 hazır olarak izlemeyi çok isterim. Yetenekli ve atletik, hem ön libero hem merkez orta saha hem de stoper olarak kullanabiliyoruz, Araplar gibi hırçın ve çirkef değil ve yaşı daha genç. 2 sene sonra oyuncunun sözleşmesi bitiyor. Bu sene 2 senelik kiralasak keşke ama o potansiyel yok ki yöneticide.

Eğer yanlış, eksik düşündüğüm yerler varsa yazın lütfen ama oyuncumuza kronik sakat yaftasını yapıştırmayın lütfen.
bizden önceki kariyerinde de sakatlıklar yüzünden sezon başı maç ortalaması düşüktü yanlış bilmiyorsam. transfer edilirken sakatlık açısından riskli bi transfer olduğu konuşuluyordu zaten

Hayır genel olarak çok oynatılmıyor. Karın kası problemleri geçen sene başlamış muhtemelen düzensiz hayatla ilgili
transfer edilirlen karın kası probleminden bahsedildiğini hatırlıyorum. bi de bjk nin sağlık raporunu alamadığı için transferden vazgeçtiği konuşuluyordu bize gelmeden önce ama yalan mı bilmem. benim tahminim de vücuduna iyi bakmıyor, ufak ama müzmin sakatlık durumları bundan kaynaklı olabilir gibime geliyor

transfer edilirlen karın kası probleminden bahsedildiğini hatırlıyorum. bi de bjk nin sağlık raporunu alamadığı için transferden vazgeçtiği konuşuluyordu bize gelmeden önce ama yalan mı bilmem. benim tahminim vücuduna iyi bakmıyor, ufak ama müzmin sakatlık durumları bundan kaynaklı olabilir gibime geliyor
BJK olayı boş, pahalı gelmiştir. Lemina 3 küsür milyon euroya patladı, Elneny 1.5a falan geldi sanırım.

Lemina büyük yetenek ama sosyal medya dilosu ve kendisine bakmıyor çok belli.

Üst Alt