Galatasaray Lisesi Öğrencilerine Yasak Geldi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Lisesi Öğrencilerine Yasak Geldi

Başlık tam bir Türkiye simülasyonu. O dönem Mustafa Cengiz için bu çocukları yerin dibine sokanlar bugün Mustafa Cengiz'i yerin dibine sokuyor. Zaman çocukları haklı çıkardı.
Ben buna pek katilmiyorum. Her sey zamanina gore degerlendirilmelidir, o gunun sartlarinda mustafa cengizi ibra etmemek sacmalik otesiydi. Daha sonradan batirmis olmalari baska bir konu

Ben buna pek katilmiyorum. Her sey zamanina gore degerlendirilmelidir, o gunun sartlarinda mustafa cengizi ibra etmemek sacmalik otesiydi. Daha sonradan batirmis olmalari baska bir konu

Potansiyeli fark edip öngörülü olmak başarıya ulaştırır. Başkanı biz medyadan tanıyorduk. Kuruldaki insanlar onu daha iyi tanıyor olabilirdi ve nitekim öyle oldu. Şahsen taraftarın yönetime bu kadar hakim olma üzerine aşırı yorum yapmasına karşıyım.

Potansiyeli fark edip öngörülü olmak başarıya ulaştırır. Başkanı biz medyadan tanıyorduk. Kuruldaki insanlar onu daha iyi tanıyor olabilirdi ve nitekim öyle oldu. Şahsen taraftarın yönetime bu kadar hakim olma üzerine aşırı yorum yapmasına karşıyım.
Ongoru ile alakasi yok ki, tamamen gicikligina liseli olmadigi icin ibra etmemislerdi veletler. Dursun abim dursun abim diye d. ozbeki yalayan adamlar bunlar kume de dusurse ibra ederlerdi mesela onu. Ki dursun daha kotu bi baskandi edildi de

Bu konu o değil. Liseli bebelerin liseli olmayan başkanımızı rencide etmeye çalışmasıydı. Üzerinden zaman geçti diye o gün haklıymışlar diyemeyiz. Çıkış noktası kindarlık, hasetlikti ve yaptıkları edepsizlikti.

Üst Alt