Galatasaray - Lokomotiv Moskova Maçı beIN Haber'de (Şifresiz) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Lokomotiv Moskova Maçı beIN Haber'de (Şifresiz)

Anladığım kadarı ile Digiturk minimum paket üyesi dahi olsan yani eski deyimle Lig tv üyeliğin yoksa bile maçı izleyebileceksin. Peki ben de televizyon yok Digiturk de yok. Bilgisayar var internet var. Eskiden bir ara Digiturk Play aboneliğim vardı. Üyeliğim hala duruyordur sanırım. Digiturk Play üzerinden de ücretsiz bir şekilde izletirler mi acaba? Bilen var mı?

4K olmamasi asiri anlamsiz . Bu teknolojiyi ligde kullaniyorlar , en azindan pilot kamera icin

Skandal aslinda . Camur gibi seyi nasil izliyor insanlar anlamiyorum
Geçen İngiltere ligi maçı izliyorum aynı anda hem S Sport yayını hem Hollanda kanalı Ziggo Sport ikiside HD. Sanırsın Ziggo Sport 4K yayınlıyor o kadar berbat Digitürk yayını

vayy harbi ercan taneri vermişler anlatıma.

BİLGİ | Galatasaray-Lokomotiv Moskova karşılaşmasının anlatımında Ercan Taner yer alacak.

Geçen İngiltere ligi maçı izliyorum aynı anda hem S Sport yayını hem Hollanda kanalı Ziggo Sport ikiside HD. Sanırsın Ziggo Sport 4K yayınlıyor o kadar berbat Digitürk yayını

Malesef oyle . 4K dahi olsa bire bir stadyumda olmakla ayni degil bence

Ama 4K da en azindan yayin yuz olcumu daha fazla . HD de cok dar bir alani izleyebiliyorsun .

4K vermemeleri nedendir , muhtemelen bu da maddi sebeplerdendir

Anladığım kadarı ile Digiturk minimum paket üyesi dahi olsan yani eski deyimle Lig tv üyeliğin yoksa bile maçı izleyebileceksin. Peki ben de televizyon yok Digiturk de yok. Bilgisayar var internet var. Eskiden bir ara Digiturk Play aboneliğim vardı. Üyeliğim hala duruyordur sanırım. Digiturk Play üzerinden de ücretsiz bir şekilde izletirler mi acaba? Bilen var mı?
Şimdi aç bak bakalım izleyebiliyorsan mantıken akşamda izlersin. Sadece Tr dışı ip'lere kapatırlar büyük ihtimalle... Ama önemli değil yav şifresiz olduğundan nette bir sürü site var, herhangi birinden izlersin problem olmaz yani.

youtube da bein haber var oradan izle işte.

"Evimde televizyon yok" ayağına yatıp kız tavlamaya çalışmıyorsunuz değil mi?

Üst Alt