Galatasaray M.P Ann Waurets İle Anlaştı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray M.P Ann Waurets İle Anlaştı

Cevap: Galatasaray M.P Ann Waurets İle Anlaştı

Bu kadar rezilliğin üstüne transfer konuşuyor olmak enteresan.

Tugay'a Fowles-Penny durumunda katılıyorum.Bu abla 5 numara,devşirme denilen oyuncuda 5 numara zaten Tina büyük ihtimal yoktu,bence Fowles içinde endişelenmek gerekir.Tabi bütün seneyi takımı baltalamakla geçiren bayan basketbol şubesi Fowles'ı göndermek gibi saçma bir karara imza atabilir,o potansiyel var kendilerinde.

Bu kadar rezilliğin üstüne transfer konuşuyor olmak enteresan.

Tugay'a Fowles-Penny durumunda katılıyorum.Bu abla 5 numara,devşirme denilen oyuncuda 5 numara zaten Tina büyük ihtimal yoktu,bence Fowles içinde endişelenmek gerekir.Tabi bütün seneyi takımı baltalamakla geçiren bayan basketbol şubesi Fowles'ı göndermek gibi saçma bir karara imza atabilir,o potansiyel var kendilerinde.

Lauren Jackson'ı getireceklerse olabilir. Ama Penny için Sylvia'yı göndermeyi ancak bizimkiler akıl eder. Seneye Fener Tina'yı Casares Sylvia'yı alır oyarlar bizi.

Lauren Jackson'ı getireceklerse olabilir. Ama Penny için Sylvia'yı göndermeyi ancak bizimkiler akıl eder. Seneye Fener Tina'yı Casares Sylvia'yı alır oyarlar bizi.

Lauren seneye Avustralya'da oynayacak,belkide son kez izleyebildik avrupada.Kim gider kim kalır bilmiyorum da şubedeki saçmalıklar acayip can sıkıcı.

Kadın Basketbol'u pek takip etmem ama benim izlediğim kadarıyla bizde yabancı oyuncu eksikliği değil, yerli oyuncu eksikliği var.

Lauren seneye Avustralya'da oynayacak,belkide son kez izleyebildik avrupada.Kim gider kim kalır bilmiyorum da şubedeki saçmalıklar acayip can sıkıcı.

Onu biliyorum da Sylvia'nın yerine yapılabilecek tek tercih o olurdu.

Casares, Spartak, Ekaterinburg, Fenerbahçe arasında savaş çıkar Tina giderse Sylvia için.

Bu arada Yacoubou Spartak'a gidecek diyorlar. Tam bizlik oyuncu aslında. 4 numara da oynuyor bildiğim kadarıyla.

bu ne abi kadin basketbola yilda 30 tane oyuncu aliyorlar, kimsenin de umrunda oldugunu sanmiyorum wnbanin bence bu parayi bey subesine devredip altyapisal oyuncular + max 2 yabanci formatina donulmeli

aslında olay cok basit.kıtadışı hakkı için müneccim olmaya gerek yok.dünyanın en iyi poınt guard ı taurasi ve en iyi uzunu fowless..macera aramaya gerek yok kesinlikle.bunların dışında kıtadışı hakkı kullanmak mantıksızlıktır bence.elimizde bahar da var etti 3.bu baglamda tina gönderilebilir.alba iyileşecek etti 4.artık holliıngsworth mu olur başkasımı saglam bi devşirme ile etti 5.bizim ceyhandan ceyda acilen alınmalı cünkü sayı atabilen ender yerlilerden etti 6.tugba geri gelir diye düşünüyorum etti 7.gülşah ve ne kadar istemesemde taraftarlıgından dolayı ışıl kalacaktır etti 9.prince avrupa pasaportundan dolayı tercih edilebilir(rus takımlarına karşı oynama sorunu cözülmeli mutlaka) etti 10.genc oyunculardan ayşe kalır etti 11 ve bunlara ek olarak avrupalı iyi bir uzun (alabildiysek wouters mesela) yabancı ile etti 12..olay budur bu takım rahatlıkla şampiyon olur hem avrupa da hem türkiyede..

tabii en önemli etken şu,ceyhun yıldızoglu bir an önce gönderilecek yerine yabancı bir koç alınacak..!

Şu hamleyi 6 ay önce yapıp.Sylvia/Tina+ Ann alınıp,Taurasi,Alba,Prince şeklinde olsa yabancılarımız şu an Euroleague şampiyonuyduk Ceyhun'a rağmen.

Bu arada 2 yıl ara vermişti Wauters WNBA'ye. Ama bu sene Seattle Storm'da oynayacakmış.

Her ne kadar Fb'de oynasa da 2 hamle en az 5 sene üst üste şampiyon yapabilir bu takımı.Birsel Vardarlı+ 4'e sağlam bir uzun daha.

Fowles bildiğim kadarıyla bir yere gitmiyor 2 senelik sözleşmesi var bu sene bitti 1 senelik daha var.... Dee zaten bizimle birlikte penny olayını bilmiyorum avrupalı uzun konusunda bu isim süper bakalım ne olacak ama fowles gitmeyecek ya da gönderilmeyecektir diye düşünüyorum

ulan süper oyuncu aldık. cok begeniyorum bu kadının oyun stilini.

Taurasi seneye kesin bizde mi? Ceyhun'un isi belli olmaz, Augustus'u gonderdigi gibi bunu da gonderebilir. Kimi alirlarsa alsinlar, Ceyhun mutlaka gitmeli yoksa basari hayal otesi olur. Ama bu sezon herseye ragmen sampiyon olursak bizimkiler gider Ceyhun'a kapi gibi sozlesme bile yapar nede olsa basketbol subesinin basinda Bulent Tulun efendisi var. Hani cok anliyor ya (!).

Ceyhun zaten saçmalamaya meğilli bir adam bu sene de kalırsa bakalım neler yapacak, ama ben şampiyon olsa dahi kalacağını zannetmiyorum gönderilecektir.

Üst Alt