GSC Haber - Galatasaray Mahallesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Mahallesi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek "Deprem Konutları Yapım Protokolü" imzaladı.Galatasaray Spor Kulübü, Adıyaman, Hatay ve Kahramanmaraş'ta toplam 300 deprem konutu yapacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki:

"Adıyaman ve Kahramanmaraş'ta Galatasaray'ın desteğiyle yapacağımız konutların olduğu mahallenin ismini Galatasaray mahallesi yapacağız."
C883B07F-1D12-4461-90B9-B1B05B09F02B.jpeg

Son düzenleme:
Sözde değil özde Türkiye'dir Galatasaray. Diğer büyük takımlarımızda destek verseydi keşke ama kendileri konteynır kentten sonra devam etmediler ama soran olursa en büyük sivil toplum kuruluşuyuz derler.

Allah emeği geçenlerden razı olsun, küçük ve büyük şikecilerin de sportif anlamda yüzü gülmesin.

Galatasaray en organize, en becerikli yöneticilere sahip kulüp şuan.

Mehmet Özhaseki: “(Galatasaray SK Deprem Konutları Yapım Protokolü İmza Töreni) İlk etapta; Adıyaman'da 100, Kahramanmaraş'ta 100, Hatay'da 100 konut Galatasaray adına başlayacağız. Biz de oradaki bir mahallenin adını Galatasaray mahallesi yapacağız.”

Bu çok özel bir olay... Gelecekte Galatasaray Mahallesi'nde oturacak çocuklar baba bu mahallenin adı niye Galatasaray mahallesi diye sorduklarında insanlar bu günleri anlatacaklar ve o çocuklar bile körpe beyinlerinde bak Galatasaray zorda kalanın yanında olan bir takımmış vs. Gibi bir algı yerleşecek... Şu anda takımın başındaki insanlar iyi insanlar. Sportif başarı olur olmaz ama bu insanların kıymetini bilmek gerekir...

Bu çok özel bir olay... Gelecekte Galatasaray Mahallesi'nde oturacak çocuklar baba bu mahallenin adı niye Galatasaray mahallesi diye sorduklarında insanlar bu günleri anlatacaklar ve o çocuklar bile körpe beyinlerinde bak Galatasaray zorda kalanın yanında olan bir takımmış vs. Gibi bir algı yerleşecek... Şu anda takımın başındaki insanlar iyi insanlar. Sportif başarı olur olmaz ama bu insanların kıymetini bilmek gerekir...
keşke böyle anılacak olsa (medya tarafında da)

uA- taraftar- futbolcular (zaniolo ayak bastığı gibi gelmişti hatta) 20 mi 25 tır tamamen düzenli ve organize yardım götürdüler ve yönetim oraya gidip bunları ihtiyac sahibine direkt ulaşmasını organize etti.

üzerine yeniden yapılmada yardım var. Spor kulübü kimliğinden çıkıp örnek bir toplum örgütü olarak seviyesini net belirlemiştir Galatasaray.

ama "işte 300 konuta şampiyon oluyorsunuz. araziler veriliyor size" gibi cümleleri kullanma potansiyeli olan ve üstte yazdıklarımdan haz etmeyen,rekabet zanneden bir başkan sıfatı var karşı camiada.

keşke böyle anılacak olsa (medya tarafında da)

uA- taraftar- futbolcular (zaniolo ayak bastığı gibi gelmişti hatta) 20 mi 25 tır tamamen düzenli ve organize yardım götürdüler ve yönetim oraya gidip bunları ihtiyac sahibine direkt ulaşmasını organize etti.

üzerine yeniden yapılmada yardım var. Spor kulübü kimliğinden çıkıp örnek bir toplum örgütü olarak seviyesini net belirlemiştir Galatasaray.

ama "işte 300 konuta şampiyon oluyorsunuz. araziler veriliyor size" gibi cümleleri kullanma potansiyeli olan ve üstte yazdıklarımdan haz etmeyen,rekabet zanneden bir başkan sıfatı var karşı camiada.
Eee kardeş onlar da bir gün geberip gidecek. Ben sadece kısa vadede düşünmüyorum bunu. Belki 30 40 sene sonra belki 100 sene sonra bile bu söylediklerim vuku bulacak.

Suyun karşı tarafı ne derse desin. Aslına bakarsan o yapılan yardımlara 10 şampiyonluk feda olsun. Bunun karşılığı şampiyonlukla ödenmez orada yaşayacak olan insanlar için...

Ayrıca söylenen o vermenin karşılığı belki şampiyonluk kazanma olur lafının karşılığı inananlar için dinimizde var. Sadaka olayında zekat olayında aslında vermenin insanlar için bir kazanç olduğu belirtilir. Ama tabi ki herkes bunu senin söylediğin gibi göstermeye çalışacaktır.

Üst Alt