Tier 1 - Galatasaray, Mattéo Guendouzi İçin Menajeriyle Temas Kurdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Galatasaray, Mattéo Guendouzi İçin Menajeriyle Temas Kurdu

Girmeyin böyle haberler. Temas kurduk diye alıyoruz sevdasına da kapılmamak lazım. Sonu yangına dönecek diye korkuyorum...

Bize dusmez diyenlere katilmiyorum. Yalniz hani orta saha dunya yildizi falan olacakti. Yonetim sanirim basina biraz fazla gaz verdi. Ben bu gazi verenin de Metin Ozturk gibi bir yonetici profilinde oldugunu dusunuyorum. Erden Timur yapmaz oyle birsey.

Bize dusmez diyenlere katilmiyorum. Yalniz hani orta saha dunya yildizi falan olacakti. Yonetim sanirim basina biraz fazla gaz verdi. Ben bu gazi verenin de Metin Ozturk gibi bir yonetici profilinde oldugunu dusunuyorum. Erden Timur yapmaz oyle birsey.
Fransa milli takımının Dünya Kupası kadrosunda olan bir orta saha oyuncusu DÜNYA YILDIZI değil de nedir? Daha iyi bir orta saha havuzu olan milli takım var mı?

Bence kaprisli/afra-tafralı oyuncu kontenjanımız doldu. Başka yerlerde daha güzel isimler olmalı. Mesela getirebiliyorsan De Paul, Soucek. Tanguy maaşı bizi aşar. Ayrıca ismi geçtiği için, yine bence bu taraftar Rabiot’a her maç küfür eder.

Son düzenleme:
Üst Alt