Galatasaray mı? Sevgili mi? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray mı? Sevgili mi?

Cevap: Galatasaray mı? Sevgili mi?

allah bana ikisinden birini sececek durum birakmasin

sevgili derken sadece kadindan bahs etmiyorum anne toprak sevgiside bunlara aitdir

Galatasaray'a duyduğum bağlılık AŞK'tır. :ask:

Bu bağlılığın üzerine kimseyi koymam.Şu anda ailem buna dahil.Sevgilim yok ama olursa o da bunun üstüne geçemez.:eek:

Sevduğum ve Galatasarayum. Alakasız bi anket olmuş.. Galatasaraymı yoksa şehrinin takımımı daha mantıklı.. Şurda sevgilimi tercih ederdim diyen hain ilan edilir yemin ediyorum :D sırf bu sözü söyliyeceklere inat sevgilim

Çoğu kişi Galatasaray demiş ama hayatınız boyunca mutlu olabileceğiniz ve evlenebilme potansiyeli yüksek bir sevgili adayıyla karşılaştığınızda bu soruyu bir kez daha gözden geçirir çoğu kişi :) Sonuçta takımımıza gönülden bağlı da olsak insan sevgisi ayrıdır pek tabii ki. Gerçi önceden de demiştim sanırım normal bir sevgiliye tercihimdir tabi ki Galatasaray, fakat anlattığım tarzda biriyse tabi ki sevgili derim.

Sevgili dediğin bugün var yarın yok ama Galatasaray herdaim varolucak ölene kadar Galatasaray'lıyız hiç bitmez bu sevda.. :D

Üst Alt