Galatasaray mı? Sevgili mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray mı? Sevgili mi?

Cevap: Galatasaray mı? Sevgili mi?

fenerli kıza bakmam ki huh,bi kere trabzonsporluya denk gelmiştim ama onlarda delikanlı oluyo:D

GS kadar sevmedim,sevemem kimseyi ama GS'ın yenilgisinden çok daha ağır acı çektim.

Yok soruyu sorma amacım bir analizdi sadece :) 11 tane erkeğin oynadığı bir oyuna aşığız, bizde bir problem olabilir mi acaba :D

Sevgili neymiş anasını satam... Sevgili bırakır gider, Galatasaraylılık her zaman bâkidir. Bilet kontrolünden sonra merdivenleri çıkarken birden stad gözüne görünür ya, işte odur sevgili...

Galatasaray diyenlerin hepsi 1 numara yalancı, popülist taraftardır bana göre:p Kimse sevgilisine önce Galatasaray diyemez bu kadar net. Eğer gerçek sevgiliyse.

Galatasaraylı olmayan sevgilimi Galatasaraylı yaparım, her hafta sonu onunla birlikte maçlara giderim. O da iyi bir Galatasaraylı olur, ikimizde iki aşkımıza ihanet etmek zorunda kalmayız. :p

tabikii galatasaray ben kendimi bildiğimden beri var galatasaray...(metin oktayın torunlarıyız biz:D)

Sevgili tabiikide. Galatasaray için manyayan adamlardan olamam. :D Tamam tutuyoruz ama kararında. :D Bir arkadaşım vardı çocuk mp3 playerına Galatasaray marşları tezahüratları atmış Sıhhiye'de geziyordu. Sıyırmış.

soru şu olsa;

çok aşık olduğun bir insanla anlamlı bir akşam mı yoksa Galatasaray'ın kritik bir maçı mı?

bir dakika düşünmem Galatasaray derim, ki demişliğim vardır :D

Sevgili hocam sevgili.

Galatasaray'ı ne kadar sevsek de diğer şık bir insan be üstadlar.

Kız arkadaşım da fanatik Galatasaraylı olduğu için, benim için anlamsız olur tercih yapmak.

Gerçekten sevdiğin kız mı yoksa Galatasaray'mı sorusu daha iyi olur. Cevaba gelirsek bu anlamda sevgili diyorum.

Üst Alt