Galatasaray, Michael Seri'yi 1 Yıllığına Daha Kiralamak İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk devre Fatih Terim'i Nzonzi ile birlikte yönetime şikayet ettiğine dair haberler vardı.
Çok pas hatası yapıyor, temaslı oyundan sürekli oyundan kaçıyor.

Tek maçlık performansına güvenmiyorum. Öncelik kuru ve lemina olmalı.

daha iyisini bulunuz

bu kadar pas hatası yapan orta saha olmas oyunun en kritik anlarında sıçıyor ..
Canı oynamak istediğinde cidden kusursuz oynuyor. İçerideki PSG maçı, Brugge maçları, deplasmandaki Fb ve Ts maçları, Antalya maçı.

Her ne kadar kaliteli bir herif olsa da, oynamak istediğinde muazzam performans gösterse de bence de kalmamalı. Orta sahamız için çok lüks ve istikrarı yok.

Asla kiralanmamali, fizik olarak kotu ve cok net mac seciyor.

Bize daha fizik gucu yuksek, delici bir 8 lazim.

uzak aramaya gerek yok, Kayseri zaten dusecek.

25 yasindaki Mensah, mis gibi olur.

Lemina (6) - Mensah (8)

Transfer Akbaba (10) Onyekuru

Son düzenleme:
Gerek yok, eger Lemina 1 yil daha kiralanacaksa yanina baska profilde bir orta saha alinmali. Nice'de oynayan Lusamba'nin sozlesmesi sezon sonu bitiyor firsat transferi, tam bir b2b orta saha.

Öncelikle Saracchi, Lemina ve Onyekuru'yu tekrar kiralamak lazım.
Seri için bir şey diyemiyorum. Seri olmazsa kimin olacağı önemli. Ben Lemina gibi bir orta saha daha isterim şahsen. Resmen Melo V2 adam.

Sistem topcusu takim iyiyken iyi kotuyken kotu daha iyisini bulursak dehleyelim ama bu sartlarda sanmam

Bu sartlarda seri'yi tutabilecegimize de ihtimal vermiyorum

Lemina ve kuru en azindan ffp gecene kadar 1 sene daha tutulsa iyi olur ama bu da zor is, bakalim ne kadari gerceklesecek

Serinin gerçek yaşı büyük bir bonservis verip alacak kadar genç değildir. Ama fb maçındaki oyunu da çok iyidi doğrusu. Gerçi fb'nin ortasahası ölçü alınacak bir orta saha değil. Az bile attık bu sığırlara. Rahat 1-6 bitecek maçtı.

Üst Alt