Galatasaray, Mohamed'in 1 Maçlık Cezasına Itiraz Etme Kararı Aldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mohamed'in 1 Maçlık Cezasına Itiraz Etme Kararı Aldı

Ankaragücü maçında kırmızı kart gören Mostafa Mohamed 1 maç ceza almıştı.

Galatasaray, Mohamed'in 1 maçlık cezasına itiraz etme kararı aldı ve Tahkim Kurulu'na cezanın iptali için başvuruda bulundu. (Sabah Özel)

1615030137453.png

Bir şey çıkacağını zannetmiyorum ama hakkımızı aramamız lazım umarım iptal edilir olması gerektiği gibi

Evet itiraz edilmeli

ceza kaldırılırsa da

Daha ileri gidip ankaragücü maçının mohamedin atıldığı andan itibaren tekrar oynanması için fifa,uefa,aihm,cas kapılarını aşındırmalıyız

Direk kırmızı kartın cezası 2 maç değil mi? Ya cezayı veriyorsanız 2 maç vereceksiniz ya da toptan kaldıracaksınız. Bu ne şimdi böyle? Resmen hareket kırmızılık değil ama Sivas maçında oynamasını istemediğimiz için 1 maç ceza veriyoruz demişler.

Direk kırmızı kartın cezası 2 maç değil mi? Ya cezayı veriyorsanız 2 maç vereceksiniz ya da toptan kaldıracaksınız. Bu ne şimdi böyle? Resmen hareket kırmızılık değil ama Sivas maçında oynamasını istemediğimiz için 1 maç ceza veriyoruz demişler.

değil. pozisyonun şiddeti önemli. gole giden adamı arkadan düşürmeyle göreceğin kırmızıyla gustavo katili gibi rakibin ayağını 3 yerden kırmaya teşebbüs ettiğin kırmızı da bir değil. ama kurşun gibi düşen bir şerefsiz yüzünden topçuya çıkartılan kırmızıya 1 maç vermek ''biz sizin 2 puanınızı çaldık, idare edin'' demekle eşdeğer. maçın hakemi halil umut ve çakır gibi iki tane ağır ''top'' değil de ümit öztürk gibi bir ortalık malı olsa belki o 1 maçı da iptal ederlerdi. umut ve çakır'a yaptıkları ve yapacakları yatırım için bu şerefsizliklerini de minimum cezayla aklamayı uygun görmüşler.

Bu yönetimi kimse takmiyor onun icin istediklerini yapabiliyorlar. Umarim yeni Baskan ve yönetim cok daha güclü olur en azindan masa basinda herzaman yenik ayirlmayiz

değil. pozisyonun şiddeti önemli. gole giden adamı arkadan düşürmeyle göreceğin kırmızıyla gustavo katili gibi rakibin ayağını 3 yerden kırmaya teşebbüs ettiğin kırmızı da bir değil. ama kurşun gibi düşen bir şerefsiz yüzünden topçuya çıkartılan kırmızıya 1 maç vermek ''biz sizin 2 puanınızı çaldık, idare edin'' demekle eşdeğer. maçın hakemi halil umut ve çakır gibi iki tane ağır ''top'' değil de ümit öztürk gibi bir ortalık malı olsa belki o 1 maçı da iptal ederlerdi. umut ve çakır'a yaptıkları ve yapacakları yatırım için bu şerefsizliklerini de minimum cezayla aklamayı uygun görmüşler.

Hayır yani demek istediğim direk kırmızının cezası 2 maçtan başlar. Hareketin şiddetine göre artabilir. Kural değişmediyse ben böyle biliyorum. Bu durumda ya hakemlerinin pisliğinin arkasında durup en az 2 maç ceza vermeleri ya da hatayı kabullenip cezayı kaldırmaları gerekiyordu. 1 maç cezanın hiçbir açıklaması yok. Diğer yandan yerde yatan rakibine tekme atan Mert Hakan da 1 maç ceza aldı İbrahim Akdağ karaktersizi yüzünden kırmızı gören Mohamed de. Türkiye'de adalet bu işte.

Üst Alt