Üye Görüşü - Galatasaray Nasıl Şampıyon Olur? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray Nasıl Şampıyon Olur?

İçerde fb harici fulleyip dışarda

Alanya 1
Bjk 1
İstanbul 3
Ankara 1

alsak fb ile de berabere kalsak bile şampiyon oluyoruz. Fb ve Jk diğer maçları fullese bile. bu yüzden konya maçındaki şuursuzluğu bir daha görmek istemiyorum okan'dan. deplasmanda 1 puan çok önemli
Bence ders çıkardı hoca en kritik maçta içerdeki ads maçında bile yapmadıysa bir daha yapmaz böyle bir hata

Matematiksel olarak yazdığınız doğru değil. Fenerbahçe tüm maçlarını kazanır ve bizi +3 skor ile mağlup ederse şampiyon olur.

Fenerbahçe +6 galibiyet alırsak evet biz şampiyonuz.

Neyse zaten bu hesaplara gerek kalacağını sanmıyorum.

okan hocamız rakip ümraniye diye emre taşdemir gibi sürprizler yapmadığı sürece şampiyon oluruz. bu ligde atan değil tutan kazanır çünkü o kadar mal ekipler var ki maçı aldım diye arkayı açıp 3 stoperle yarım saatte 10 kişilik takımdan 4 gol bile yiyebiliyorlar.

tabi başka bi şerefsizin bayrak taşıyanı bjk'ye vodafone'da koymadan geçersek buruk bi şampiyonluk olur

Biz ciddiyeti elden bırakmayıp adam gibi oynayalım bir şekilde oluruz.

Yalnız bugünkü tepkiye de çok aldanmayın. Bugün istifa derler, 2 galibiyetle Koç'u kral ilan edip yine şampiyonluk havasına girerler. Fener taraftarının hafızası 3 günlük falandır. Ki zaten bütün gücü arkalarına almışlar birkaç maçta daha batırmazlarsa hep yarışta tutulacaklar.

Sigarayı bırakmıssın

Fb havlu attı moduna girmemek lazım.Biz de deplasmanda hezimete uğrattık ama peşinden hakem makem yine bir seri yaptılar unutuldu herşey..Karagümrük maçını kazanırlarsa tekrardan ötmeye başlarlar

1 ay öncede ali koç istifa diyorlardı.Balık hafızalı bu insanlar 2 galibiyet gelsin hemen bize sarmaya başlarlar.Her zaman temkinlik olmak lazım.Geçen maç 30dk bastık gol atamadık riske girdi maç.

biri bjk'nin 5 puan aldığı senaryoyu da paylaşsın çünkü büyük ihtimal bu teröristler onu da verecekler

İçerde fb harici fulleyip dışarda

Alanya 1
Bjk 1
İstanbul 3
Ankara 1

alsak fb ile de berabere kalsak bile şampiyon oluyoruz. Fb ve Jk diğer maçları fullese bile. bu yüzden konya maçındaki şuursuzluğu bir daha görmek istemiyorum okan'dan. deplasmanda 1 puan çok önemli
Çok büyük avantaj lan. Alanya bjk Ankara maçlarına 3 beraberlik ile 3 puan vermişsin. 1g 2m bile kotarıyor bizi.
Ki fb daha da puan kaybedecektir.

Üst Alt