Galatasaray, Ndiaye Transferini KAP'a Bildirdi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Antu:

ousta - 22.08.2018 00:05

Bir bizim Eljif-Josef-Topala bakıyorum (yedeklerde genç Oğuz Kaan dışında merkez ortasahamız yok) birde Fernando Ndiaye Emre (Belhanda‚ Selçuk‚ Donk vs de var) ortasahasına bakıyorum. Linç edeceksiniz ama gerçekler acı. Kıyaslama yapılamayacak kadar fark var. Şampiyonlar Liginde tabii ki işleri zor ama şanslı kura çekerlerse her şey olabilir

Antu: ousta - 22.08.2018 00:05

Bir bizim Eljif-Josef-Topala bakıyorum (yedeklerde genç Oğuz Kaan dışında merkez ortasahamız yok) birde Fernando Ndiaye Emre (Belhanda‚ Selçuk‚ Donk vs de var) ortasahasına bakıyorum. Linç edeceksiniz ama gerçekler acı. Kıyaslama yapılamayacak kadar fark var. Şampiyonlar Liginde tabii ki işleri zor ama şanslı kura çekerlerse her şey olabilir

Çok iyi transfer Suphi inşAllah bu yıl da şampiyon olacağız bu hamle sayesinde renktaş.
İnşallah bu senede şampiyonuz ama bu hainin iyi transfer olduğunu düşünmüyorum. Sadece dinamizm getirir o bölgeye onun dışında pas ve şut hep vasat kalır. Millette koşuyor diye iyi oynadı sanır, bu vasatta koşmasının ekmeğini yer.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah bu senede şampiyonuz ama bu hainin iyi transfer olduğunu düşünmüyorum. Sadece dinamizm getirir o bölgeye onun dışında pas ve şut hep vasat kalır. Millette koşuyor diye iyi oynadı sanır, bu vasatta koşmasının ekmeğini yer.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koşmak futbolun temeli koşmayan topçu messi olsa bir şey yapamaz.

Ndiaye topla koşuyor, alan açıyor, defansa gidip top alıp savunmayı rahatlatıyor, kontralarda oldukça etkili, ligin en çok top çalan ismi.

Üst Alt