Galatasaray Nuri Şahin'de Israrcı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Nuri Şahin'de Israrcı

hamit-nuri-selcuk-640.jpg

Galatasaray Borussia Dortmund'da forma giyen Nuri Şahin'i transfer etmek için harekata başladı. Milli oyuncunun, Cimbom'a yeşil ışık yakmasının ardından sarı-kırmızılılar, Alman kulübünün kapısını çaldı ve pazarlıklara başladı.

Geçen günlerde Eskişehirspor’dan Emre Güral ile el sıkışarak gurbetçi harekatını başlatan Galatasaray, Borussia Dortmund’un küskü yıldızı Nuri Şahin ile temasa geçmişti. Milli futbolcudan olumlu yanıt alan sarı-kırmızılılar, rotasını Almanya’ya çevirdi. Yönetim Borussia Dortmund ile pazarlıklara start verdi.

Galatasaray Nuri Şahin’in kulübünde fırsat bulamamasını avantaj olarak kullanıp, düşük bir bonservis bedeliyle işi bitirmek istiyor. İlk görüşmenin ardından her iki kulüp yönetiminin ilerleyen günlerde tekrar bir araya gelmek için sözleştiği öğrenildi. Nuri Şahin bu sezon 7 maçta forma giyip 1 asist yaptı.

3 OYUNCU SIRADA

Gurbetçi harekatına başlayan Galatasaray’ın listesinde Feyenoord’da forma giyen kanat oyuncusu Bilal Başakçığoğu, Hollanda Ligi’nde PEC Zwolle’de oynayan Mustafa Saymak ve Danimarka’da Nordsjaelland’da yıldızı parlayan 19 yaşındaki Emre Mor da var.

AMK / Gazete

PORTAL HABERİ

Hamit ve Nuri'nin arkasında fener sembolü görünürken, Selçuk'un arkasında görünmüyor.Neden?

Çünkü o gerçek bir Galatasaraylı, o gerçek bir kaptan!

oldum olası beğenmem nuriyi..Efsane Dortmundaki 1-2 sezonun ekmeğinin yiyor hala..Milli maçları düşünüyorum yine yok etkili olduğu takımı yönettiği maç yok.. bu herif bildiğin overrtaed selçukun 11 oynayacağı takımda nuriye gerek yok..Bana kalsa 2 'sine de gerek yok

oldum olası beğenmem nuriyi..Efsane Dortmundaki 1-2 sezonun ekmeğinin yiyor hala..Milli maçları düşünüyorum yine yok etkili olduğu takımı yönettiği maç yok.. bu herif bildiğin overrtaed selçukun 11 oynayacağı takımda nuriye gerek yok..Bana kalsa 2 'sine de gerek yok

bende hicbir zaman begenmedim. dortmund'da basarılı oldugu dönemler var, real madrid'e kadar da gitti ama milli takımda bir türlü tutmadı bu adam.

daha cok sistem topcusu gibi, sertliğe gelecegini sanmıyorum. süper ligde konyaspor'a gelse kaybolacak tipte..

rodrigez 2 olur.

bizdeki bu yerli aşkını anlamak mümkün değil yabancı sınırı kalksın diye yırtınıp tüm kadroyu yerli yapan dünyadaki tek kulübüz ! yeni hamit olma olasılığı çok yüksek

bende hicbir zaman begenmedim. dortmund'da basarılı oldugu dönemler var, real madrid'e kadar da gitti ama milli takımda bir türlü tutmadı bu adam.

daha cok sistem topcusu gibi, sertliğe gelecegini sanmıyorum. süper ligde konyaspor'a gelse kaybolacak tipte..

rodrigez 2 olur.

şu dünyada ne kadar hantal çelimsiz top tekniği iyi adam varsa hepsiyle ilgileniyoruz..Bir tane dinamo orta saha- yıldır yıldır koşan kanat oyuncusu -rakip forveti ezen güçlü savunmacıyla ilgilendiğimizi görmedim.. Bizim takım belli genel olarak ayağı iyi herkesin selçuk-sno-bilal-olcan hatta savunmada donk-chedjou-balta hep aynı tip tekniği iyi fizik-kondisyonu zayıf olan adamlar..Ama işin hamallık kısmını yapan olmayınca hiçbir işe yaramıyor.. nuriyi alsan aynı b.kun laciverti olacak

bizdeki bu yerli aşkını anlamak mümkün değil yabancı sınırı kalksın diye yırtınıp tüm kadroyu yerli yapan dünyadaki tek kulübüz ! yeni hamit olma olasılığı çok yüksek

yerlilerimiz fb kadar kaliteli olsa anlıcam da eldeki tüm yerliler çöp şuan. bunlara ek birde anadolu'dan bir sürü yerli topcunun ismi bizimle lanse ediliyor.

şu dünyada ne kadar hantal çelimsiz top tekniği iyi adam varsa hepsiyle ilgileniyoruz..Bir tane dinamo orta saha- yıldır yıldır koşan kanat oyuncusu -rakip forveti ezen güçlü savunmacıyla ilgilendiğimizi görmedim.. Bizim takım belli genel olarak ayağı iyi herkesin selçuk-sno-bilal-olcan hatta savunmada donk-chedjou-balta hep aynı tip tekniği iyi fizik-kondisyonu zayıf olan adamlar..Ama işin hamallık kısmını yapan olmayınca hiçbir işe yaramıyor.. nuriyi alsan aynı b.kun laciverti olacak

atletik yapısı sağlam bir takıma özlem duyuyorum. 11-12'den sonra ki 4 sezon hep çelimsizdik (2 şampiyonluğa rağmen)

Nuriyi beğenmemek aptallık , dünya üzerinde futbolun üst liglerinde oynayan bir adamdan bahsediyoruz , burda çoğunun sadece milli takıma baktığına eminim.

5 Eylül 1988 (27-28 yaşında bir adam) Selçuk'u başka türlü nasıl kesmeyi planlıyoruz acaba?

Üst Alt