Galatasaray Odeabank Eurocup Serüveni Videosu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Odeabank Eurocup Serüveni Videosu

Arkadaşlar Merhaba,

Önce kendimden bahsedeyim. Belki bilenler vardır aranızda.
7 yıldan beri profesyonel olarak video kurgu işiyle uğraşıyorum. Özel bir produksiyon şirketinde Kurgu Editörü olarak çalışıyorum ve çeşitli Televizyon Programları montajlarında belgesel montajlarında yer aldım.

Galatasaray bu sene Avrupa'da çok başarılı maçlar çıkarıyor. Özellikle EuroCup maçları efsane oluyor. İşte ben bu sene ilk maçtan CANARIA maçına kadar olan bölümün kısa bir videosunu yapmak istiyorum.

Bu video için sizlerden destek bekliyorum.

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Benim de Eurocup + lig karışık bir kolaj video yapma planım vardı. Sen benden önce başlayacaksan desteklerim tabii ki. Eurocup'da maçların full kaydı için alttaki linkten bakabilirsin;

Bora Akatan
- YouTube

Mix türden bir video yapmak istiyorsun sanırım. Evimizde Nizhny'i yendiğimiz maçın son dakikalarını, dışarıda Karşıyaka'ya yenildiğimiz maçı evimizde yendiğimiz maçla ilgili bir bağlantı yapabilirsin. İşte Galatasaray bitti demeden bitmez gibisinden. Evimizdeki Bayern Münih maçının son dakikaları özellikle son saniyedeki savunmayı koyabilirsin. Sadece kazandığımız maçları koy, kaybettiğimiz maçlar da KSK ve Bayern maçları olsun ikinci maçları güzel bittiği için.

naçizane fikrim henüz ortada video yapılacak bir başarı yok, finale çıkarsak veyahut şampiyon olursak yaparsanız daha isabetli olur bence , neticede banvit bu turnuvada geçen sene şimdi eşleştiğimiz canariayı finalde duman eden takıma yarı finalde 4 sayı ile elenmiş , ben bandırmalıların bile video yaptığını zannetmiyorum koskoca Galatasaray taraftarı bu dereceyi bu kadar önemsememelidir

Çeptalk

Son düzenleme:
Üst Alt