GSC Haber - Galatasaray, Oğulcan Çağlayan’ın Sözleşmesini Feshetti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Oğulcan Çağlayan’ın Sözleşmesini Feshetti

Nasıl bağımsız yahu?!..Aklımın yettiği en büyük TD facialarındandır, koca sezonun seyrini tek başına değiştiren bir tercihtir. İsmail' in kaleci olmadığını o zaman da söyledim; sonradan duruma göre senaryo uydurmuyorum yani...Yazdığım mesajları arasam bulabilir miyim bilemiyorum. Çok da matah bir şey yapmadım ayrıca, futbolu biraz bilen, 3-5 maçını izleyen herkes biliyordu...Hoca kafa bile yormamıştır belki; tuttuğunu altın eder ya hani?!..Kalabalık yardımcı kadrosunun yok hükmünde olduğu da heresin malumu idi...
Ya ben de diyorum ki hoca da farkındaydı sadece transfer yapılabilmesi adına razı oldu bu tırışkadan işportacı kalecilere. Benimkisi spekülasyon tabii, genel olarak da kaleci planlamasının rezalet olduğuna katılıyorum, fakat Muslera çok şanssız şekillerde sakatlanmasa belki konuşulmayacaktı bile.

Her neyse, kaleci meselesi konuştuğumuz esas konudan bağımsız çünkü konuştuğumuz mesele 'F.T. neden futbol direktörü olduğu dönemden elinde olan yerli havuzunu kullanarak transfer yapmadı?' meselesiydi. Ben de sordum, kim vardı alınabilecek, senin verdiğin isimlerin ikisiyle de ilgilenildi; istedik ama alamadık. Bunlar dışında kim var sorusu o kadar konuşmaya rağmen hala cevapsız kalıyor.

Ya ben de diyorum ki hoca da farkındaydı sadece transfer yapılabilmesi adına razı oldu bu tırışkadan işportacı kalecilere. Benimkisi spekülasyon tabii, genel olarak da kaleci planlamasının rezalet olduğuna katılıyorum, fakat Muslera çok şanssız şekillerde sakatlanmasa belki konuşulmayacaktı bile.

Her neyse, kaleci meselesi konuştuğumuz esas konudan bağımsız çünkü konuştuğumuz mesele 'F.T. neden futbol direktörü olduğu dönemden elinde olan yerli havuzunu kullanarak transfer yapmadı?' meselesiydi. Ben de sordum, kim vardı alınabilecek, senin verdiğin isimlerin ikisiyle de ilgilenildi; istedik ama alamadık. Bunlar dışında kim var sorusu o kadar konuşmaya rağmen hala cevapsız kalıyor.
Mesela Okan' ın gitmesine izin verecekse, yerine daha iyisini bulmalıydı. Yeni ve iyi oyuncular bulmak ona düşüyordu; ''Türkiye Futbol Direktörü'' etiketini o taşıyordu. ben değil!..

Benim uygun adaylar bulamayışım, kendisi için mazeret olamaz yani; kimim ki ben?!..

Yolu açık olsun. Şu anda çok farklı bir yere geldik. Farklı hedefler belirledik. Ona göre takım kurduk. Yerliler de en iyisinden olmalı. Olmuşunu alamiyorsak olmamışını ucuz alıp oldurmaya bakacağız.

Üst Alt