Galatasaray, Okan Kocuk'u Geri Çağırma Kararı Aldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Okan Kocuk'u Geri Çağırma Kararı Aldı

Galatasaray'da Okan Kocuk geri dönüyor!

Galatasaray, Muslera'nın sakatlığında Giresunspor'a kiraladığı Okan Kocuk'u geri çağırma kararı aldı

Galatasaray’da Fernando Muslera’nın sakatlığı sebebiyle kaleye geçen İsmail Çipe, performansıyla geçerli not alamadı. Mart’tan önce dönmesi zor görünen Muslera’nın yokluğunda kaleyi sağlama almak isteyen Cimbom, sezon başında kiralık olarak Giresun’a gönderdiği Okan Kocuk’u geri çağırma kararı aldı. Okan’ın sözleşmesinde geri çağırma maddesi bulunmamasına rağmen daha önce Galatasaray’a yardımcı oluruz şeklinde açıklama yapan Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, Sarı-Kırmızılı yönetimden gelen talebi olumlu karşıladı.

KALE MALİYETSİZ HALLEDİL

Devre arasında takıma takviye yapmak için bütçe ayıran Başkan Burak Elmas ve yönetimi, böylelikle kaleci sorununu para harcamadan çözdü. Böylelikle Okan, yarım sezonun ardından yuvasına dönmüş oldu.

Erhan Kaan Adıgüzel
Haberturk

Giresunspor yönetimi bize bir güzellik yaparsa helal olsun.

Ayrıca yerine kiralık başka bir oyuncu da verebiliriz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muslera’nın sakatlanmasından sonraki sezonda Fatih’ten kaleyi devralmadından itibaren performansı iyiydi. Bu sene sonuna kadar kalede Okan’ın olmasını tercih ederim.

Haber doğruysa, Giresun bu işten zararlı çıkmaz. İsmail-Fatih den beğendikleri verilebilir ki yaşına rağmen Fatih' i tercih edeceklerdir. İsmail' i birkaç maç seyreden biri kaleci olmadığını ve olamayacağını hemen anlar!..Forma şansı bulamayan 1-2 futbolcu da iyi niyet bonusu olarak kiralık verilebilir...

Bonservis meselesi halledilse bile İrfancan gelmek istemez, Muslera varken ben de olsam gelmem...Okan' ın yan top kararsızlığı ve tehlikeli bölgeye çok fazla top sektirmesi gibi defoları var ama daha kaliteli ve hazır kaleci bulmak sıkıntılı. Lig bitti zaten; AL de 2-4 maç idare ederse yeterli...

Yani en mantıklısı Okan gibi duruyor şu anda tutup bonservis verip İrfan 'ı veya kiralık Doğan 'ı almak yerine adam sene başından beri düzenli olarak oynuyor ligde ve doğruya doğru Uğurcan 'dan sonra ligde en iyi performans gösteren kaleci Okan ve Sehic olabilir

Doğru karar sezon sonuna kadar düzenli olarak ligde oynatılması lazım böylece seneye daha hazır ve adapte olmuş şekilde başlayabilir. Okan bu lig düzeyinde gayet yeterli kaleci diye düşünüyorum. Muslera'nın 2 aya yakın daha uzak kalacağını ve ligdeki konumumuzu düşününce İsmail ve Fatih'le devam edilmesi sıkıntı yaratacak gibi duruyor.

kitabının ortasının az ilerisinden konuşmuşsun

17798.jpg

Okanın yerinde olsam geri dönmek istemezdim.
Bence durum farklı artık, doğruya doğru adam ligde gelip kaleyi devralacak diğer rakipleri İsmail ve Fatih kaleci bile değil hatta Muslera 'nın durumuna göre Avrupa maçlarına bile onun çıkma ihtimali var ben Okan 'ın yerinde olsam koşa koşa gelirdim

Ben şunu düşünüyorum bundan sonra Muslera özellikle ilerleyen yaşı yaşadığı ciddi sakatlıklar ve ligdeki yabancı sınırlamasının git gide daha zor hale geldi hepsinin üst üste eklendiği bir düzende bence Muslera ligdeki kalecimiz olmayabilir gelecek adına hani Okan şu formuyla devam ederse ligde 40 maç oynasak 30 tanesinde kalecimiz olabilir

Üst Alt