Galatasaray, Okay Yokuşlu İçin Celta Vigo'ya Teklif Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Okay Yokuşlu İçin Celta Vigo'ya Teklif Yaptı

Sportcell Özel

Galatasaray, Okay Yokuşlu'nun transferi için kulübü Celta Vigo'ya 900 Bin € kiralama bedeli ve 2 Milyon € zorunlu satın alma opsiyonu içeren bir teklif yaptı.

İspanyollar, yapılan teklife olumlu yaklaştı.

Her iki kulüp arasında pazarlıklar sürüyor.

Galatasaray, en geç Çarşamba gününe kadar transfere nokta koyup Okay'ı UEFA'ya verilecek olan kadroya dahil etmek istiyor.

Görüşmeleri Işıtan Gün ve Şükrü Hanedar beraber yürütüyor.

Okay, Avrupa'dan beklediği teklifleri alamadığı için Galatasaray'ın teklifine sıcak bakıyor.

Ayrıca oyuncu, Fatih Terim ile çalışmak istiyor.

Görüşmelerde kiralamalanın dışında oyuncunun bonservisini alınması görüşülecek.

Bize uygun bir oyuncu değil. Çok ağır ve statik bir oyuncu. 3 metre ötesine pas atamıyor. Al gülüm ver gülüm, sıradan bir kesici Okay. Euro performansı rezaletti. Gedsona alternatif olması hele mümkün değil. Yanından bile geçmez. Taylan'ın rezil performasından sonra Okay Gedson Cicaldau gibi bir şey mi düşünüyor hoca acaba.

Gelirse 2018-2019 Ryan Donk performansı vereceğine inanmak istediğim yerli futbolcu. Ayrıca uzun süreli planlamamızda yabancı sınırının seneye 7ye düşebilmesine karşı hazırlığımız da olur.

Hahah iki gün evvel dedim ya Elneny ya Okay gelir diye... Öngörülmesi çok kolaydı...

Bugün de baya haberler çıkmış.

Bence Okay doğru adam değil.

Bize uygun bir oyuncu değil. Çok ağır ve statik bir oyuncu. 3 metre ötesine pas atamıyor. Al gülüm ver gülüm, sıradan bir kesici Okay. Euro performansı rezaletti. Gedsona alternatif olması hele mümkün değil. Yanından bile geçmez. Taylan'ın rezil performasından sonra Okay Gedson Cicaldau gibi bir şey mi düşünüyor hoca acaba.
Öyle bence. Son maçlardan sonra üç 8'ten vazgeçmiş olabilir. Bir kesici bir 8 bir 10 ya da bir kesici 6, iki de 8 iç oyuncusuyla ile oynamak istiyor olabilir.

Erken konuşmak istemiyorum ama, oyun stili kesinlikle bize uygun değil. Hatta fecaat olma durumu bile söz konusu. Öncelikle bize sertlik/diş gösteren bir yırtıcı orta saha profili lazım. Okay al ver, al ver. Yani aslında şöyle, Fatih hocanın kafasına uyuyor da, takım ihtiyacı açısından bize uymuyor durumu var sanki.

son zamanlar bizim altyapıyı fazla takip edemedim o yüzden soruyorum...yokmu bu pozisyonda oynayacak bir tane oyuncu?....Liverpool 18 yaşında Elliot diye yeni birisini çıkarmış...çocuk geçen sezon Blackburn Rovers'da 41 maç oynamış kiralık olarak...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Oliver Skipp (Tottenham) de geçen sezon Norwich'de 40 maç üstü oynadı kiralık olarak. Bizim hatta genel olarak türk takımlarının altyapısında böyle bir yapılanma yok.

Alaşılan o ki transferin son günlerinde sağa sola saldırıp orta saha arayacağız. Ne planlama ama.

Üst Alt