Galatasaray, Olimpiyat Stadında Oynamak İçin TFF'ye Başvuru Yaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Olimpiyat Stadında Oynamak İçin TFF'ye Başvuru Yaptı!

Olimpiyat lanetini kırarız merak etmeyin. Önemli olan iyi zeminde oynamak. Bu arada Arena'nın zemini için de kalıcı bir çözüm aramak lazım.

Bilemiyorum dostum bence degildi topa sahip olan takim biz olunca bence bizim icin kotu olur.

+ Fatih Terim ve oyuncularda bu kararin icinde olur onlarda onay vermistir diye dusunuyorum. Onlar daha iyi bilirler bu durumu.

ben de seni destekliyorum yav zaten, ilk yarıda erzurum'a deplasmana gitmemize rağmen bizim için şartlar daha iyiydi diyerek. bizim stad en az 1 ay bakıma girmeden top mop oynanmaz orda, yetenekten-sistemden bağımsız şu sıralar arena'ya gelen her takımın çapı ne olursa olsun nerdeyse bizim kadar puan şansı var.

ben de seni destekliyorum yav zaten, ilk yarıda erzurum'a deplasmana gitmemize rağmen bizim için şartlar daha iyiydi diyerek. bizim stad en az 1 ay bakıma girmeden top mop oynanmaz orda, yetenekten-sistemden bağımsız şu sıralar arena'ya gelen her takımın çapı ne olursa olsun nerdeyse bizim kadar puan şansı var.
Aynen oyle

Juventus macimizdan sonra yeni zemin getirtmistik sanirim bir ay icinde hazir olmustu devre arasi. Oyle bisey yapilabilir o sirada 2 macida Olympiatta oynariz diye dusunmustum.

2 maç oynayabiliriz hem milli ara ile yaklaşık 40 gün sonra kendi sahamızda maçımız olur herhalde 40 günde zemini hallederler. Sivas ve Rize maçını Olimpiyatta oynayabiliriz havalarda ısınıyor kar, rüzgar vs problem olmaz.

Üst Alt