Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı!

Ua'ya Rijkaard protesto ettirerek imparator terim diye bağırttılar sırf gönlü olsun diye Terim'dende hayır cevapını aldı her zamanki gibi beceriksiz yönetim.

Takımın başına ben geliyorum beyler; rahat olun. Her hafta ilk 11'i birlikte bu forumda kuracağız :lol:

yazıklar olsun yıllardır yalanlarıyla bizi uyutan başkana..

yazıklar olsun rijkaard istifa , imparator diye böğüren taraftara..

yazıklar olsun rijkaard'ın kuyusunu kazan kişiliksiz futbolculara..

Bazen öyle laflar ediliyor ki bunları fb taraftarı mı söylüyor,GS taraftarı mı belli değil...

GS'liler fb'lilerden daha fazla nefret eder olmuş Terim'den.

Değerlerimize hömkürmeye devam...

Alkış...

:005:

Ua'ya Rijkaard protesto ettirerek imparator terim diye bağırttılar sırf gönlü olsun diye Terim'dende hayır cevapını aldı her zamanki gibi beceriksiz yönetim.

Komplo teorileri anlamsız bu saatten sonra.Rijkaard'ı protesto etmek için kimsenin emretmesine gerek yok, bazı şeyleri görebilmek yeterli.Zaten ne zaman birşey olsa ultrAslan grubu suçlanıyor.

Komplo teorileri anlamsız bu saatten sonra.Rijkaard'ı protesto etmek için kimsenin emretmesine gerek yok, bazı şeyleri görebilmek yeterli.Zaten ne zaman birşey olsa ultrAslan grubu suçlanıyor.

Yahu Rijkaard ile birlikte bizim onurumuz da gitmiş arkadaşım boşver.

Liseliler ergenekoncu, Galatasaray kulübü de kirli bir yapıya dönüşmüş.

Adnan polat onur mu bıraktı bizde?,hayatında verdiği 1 sözü bile tuttu mu bak merak ettim şimdi,tuttuğu bi söz varsa biz de görelim yani:),bu adam onursuz,haysiyetsiz değil midir şimdi:)

2itii9v.jpg

Adnan polat onur mu bıraktı bizde?,hayatında verdiği 1 sözü bile tuttu mu bak merak ettim şimdi,tuttuğu bi söz varsa biz de görelim yani:),bu adam onursuz,haysiyetsiz değil midir şimdi:)

Rijkaard üzerinden Adnan Polat eleştirilebilir de, Rijkaard üzerinden Terim'e neden sallanıyor onu anlamadım ya da Galatasaray'ın armasına?

Kişisel bir durum varsa bunu kurumlara yaymak ne kadar doğru?! Galatasaray amatörce yönetilebilir,fakat asla amatör bir kulüp gibi Rijkaard üzerinden küçük görülemez !

Bu gidişte Fenerbahçe taraftarının 'I love you Zico' diye bağırması gibi biz de her yenilgide 'I love you Rijkaard' diye bağıracağız.

En çok şu takımı sabote eden ruhsuz, basiretsiz... futbolcuların dediği oldu ya, asıl koyan o oldu be. Lanet olsun size! Defolun! Hakkımı helal etmiyorum size!!!

Bu gidişte Fenerbahçe taraftarının 'I love you Zico' diye bağırması gibi biz de her yenilgide 'I love you Rijkaard' diye bağıracağız.

Niye bağırsınlar zico ne yapmış rijkardd ne yapmış

Mesela Zico başarı bakımından Terim gibi

Rijkardd başarısızlık bakımından bülent korkmaz gibi bir şey

Biz zaten sürekli yeniliyorduk

Rijkaard'ın eşiyle görüşen bir arkadaş "Çok üzgün olduklarını söylediler. Henüz gitmiyorlarmış. Toparlanmak için zamana ihtiyaçları varmış".

"Gidiş bilgisini Mert'ten alırsınız dedi. Bu kısmını ben hallederim."

Twitter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt