Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray.org: Rijkaard İle Yollar Ayrıldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray.org: Kamuayuna Duyuru

Tekrar hayırlısını dilemek lazım.

Rijkaard 'a yapılan ayıptır, yönetim kendine yakışan duruşu sergilememiştir. Futbolcular Rijkaard 'ın kuyusunu kazmıştır. Bu utancın izleri artık silinmez.

Ancak gelecek yeni hoca kim olursa olsun, tarafımızdan tam destek görmelidir. Galatasaray menfaati her zaman olduğu gibi birlik ve bütünlüktedir.

''Nisan veya Mayısta Rijkaardla sözleşme uzatmak için teklifte bulunacağım.'':(

Tekrar hayırlısını dilemek lazım.

Rijkaard 'a yapılan ayıptır, yönetim kendine yakışan duruşu sergilememiştir. Futbolcular Rijkaard 'ın kuyusunu kazmıştır. Bu utancın izleri artık silinmez.

Ancak gelecek yeni hoca kim olursa olsun, tarafımızdan tam destek görmelidir. Galatasaray menfaati her zaman olduğu gibi birlik ve bütünlüktedir.

Abi mecbur destekleriz elbette ama şöyle sorunlar var; Rijkaard'a bugün sallayanlar, adam değil diyenler, yarın öbür gün yeni gelen teknik adama da sallayacak kendi içimizde karaktersizler var. Sonra koskoca Galatasaray başkanı yalan söylüyor. Şaka gibi yalancı bir başkanımız var rezil ettiler bizi.

Rijkaard başarısızdı bunu görmek gerek. Ama unutmayalım ki devrim deyip ardından saçma sapan transferler yapan da yönetimdi.

ulan hadi rijkaardı yolladın erik geretsi getirin terimi değil hadi bırak geretsi hagiyi getir bari .

Yazıklar olsun, daha kaç T.D. değişecek gerçek suçluların gitmesi için. Adnanların gitmesi için daha ne fırsatlar kaçıracağız...

Şimdi ben anlamadım?

bizim takımın içinden bir kaç topçu Rijkaard gitsin Terim gelsin dedi. Onun içinde Oynamamaya takımn puan kaybetmesine sebep oldu ve istediğini aldımı?

Bu kadarmı lan yani harbiden bu kadar koyalmı Galatasarayda istediğini yapmak.

Galatasarayın Hocasının Hiçmi Ağırlığı Yok:S

Gözünüz aydın (üstüne alınan alınabilir)

Suç teknik ekibe atıldı, herşey çözüldü. Şimdi aynı takım açık ara farkla şampiyon olur dimi !!!

Hayırlısı olsun bakalım zaman kimleri haklı kimleri haksız çıkartacak 2 sene önceki beşiktaş gibiyiz şu anda Fatih Terim bir Mustafa Denizli etkisi yaratacak mı yoksa tam tersi faciaylamı sonuçlanacak

Ulan su floryayi basacak taraftar, rijkaard hayrani, galatasaray hayrani yokmu ya....su an istanbulda degilim...orada olsam tek basima giderim!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt