Galatasaray, Otavio'yu Kadrosuna Katacak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Otavio'yu Kadrosuna Katacak

Daha gecen bunun hakkinda mesajlasmistik. Kim oldugunu unuttum ama begenmiyordu. Hic izlemedim ama 26 yasinda sozlesme uzatmamasi garibime gitmisti

Belhanda'yı göndermeye hazırlanan sarı-kırmızılı ekibin, Otavio da Silva Monteiro'yu kadrosuna katacağı ifade edildi.​

Sözleşmesinde 60 milyon euro'luk serbest kalma bedeli yazan 10 numaranın, Porto'nun yaptığı sözleşme yenileme teklifini bir kez daha reddetmesi Portekiz'de pek çok iddiayı da beraberinde getirdi. Brezilyalı yıldızın, Premier Lig'den, Serie A'ya, La Liga'dan, Bundesliga'ya kadar birçok takımla anlaştığına dair iddialar ortaya atıldı.

Bununla birlikte Galatasaray'ın da içinde bulunduğu sürpriz bir dedikodu daha gündeme düştü. O dedikoduya göre Otavio, Galatasaray'la anlaştığı için Porto'nun yeni önerdiği sözleşmeyi kabul etmedi.

Portekiz kaynaklı bilgilere göre 26 yaşındaki yıldız, Galatasaray'ın teklifini Porto'da aldığının 2 katını kazanacağı ve oldukça ciddi bonuslar elde edeceği için kabul etti. Ancak rakamlardan, bonuslardan ya da sözleşme süresinden bahsedilmedi. Şimdi yönetimden gelecek haberler bekleniyor.

Sabah

Ekli dosyayı görüntüle 114775
ben bu kaynaktan haber paylaştığım için ceza aldım..konu başlığı değil sadece açılmış konuda yazdım diye ceza verdi bir moderatör

Üst Alt