Tier 3 - Galatasaray, Patson Daka İçin Leicester City ile Bir Görüşme Gerçekleştirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Galatasaray, Patson Daka İçin Leicester City ile Bir Görüşme Gerçekleştirdi

1676629599550.png

Galatasaray, Patson Daka için Leicester City ile bir görüşme gerçekleştirdi ve Zambiyalı golcünün durumunu sordu.

• Gelecek cevaba göre teklif yapılacak.

Daka, RB Salzburg'dan 2021 yaz döneminde 30 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Leicester City'e transfer olmuştu.

🗞️ Sabah

Daka'yı çok iyi tanıyorum. Kolayına Türkiye'ye getireceğin bir adam değil. Hadi getirdin diyelim. Asla 2. forvet olarak yedekte oturtabileceğin bir adam değil. İcardi de değil. Gerekirse mertens'i yedeğe alıp çift forvet çıkman gerek öyle bir durumda. Erden Timur çok farklı şeyler yaşatıyor kabul ama böyle bir kadroya Türkiye henüz hazır değil.

ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım bu kadar transfer
hepside kaliteli oyuncu nerde oynatacaksın kimi yedek bırakacaksın
sadece lig oynuyorsun nasıl ikna edeceksin saçma sapan bir transfer dönemi

ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım bu kadar transfer
hepside kaliteli oyuncu nerde oynatacaksın kimi yedek bırakacaksın
sadece lig oynuyorsun nasıl ikna edeceksin saçma sapan bir transfer dönemi
Yok artık renktas. Yapılan hamleler gayet doğru. Sonra kuduruyoruz elin avrupalisi transfer planlamasını harika yapıyor diye. Avrupa kulüpleri için sıradan olan bir şeyi bizde yapmaya çalışıyoruz ve buna bile itiraz ediyoruz.

Yok artık renktas. Yapılan hamleler gayet doğru. Sonra kuduruyoruz elin avrupalisi transfer planlamasını harika yapıyor diye. Avrupa kulüpleri için sıradan olan bir şeyi bizde yapmaya çalışıyoruz ve buna bile itiraz ediyoruz.
Doğru doğru yanlış diyen yok biz alıştık son gün transfere yetişmemesine yangın tayfanın göreve gelmesine
şaşırıyorum yani olacak iş değil yangın tayfa olarak işssiz kaldık

Üst Alt