Galatasaray PFDK'ya Sevk Edildi!


galatasaray-ve-fenerbahce-pfdk-ya-sevk-edildi-9003151.Jpeg

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Galatasaray ve Fenerbahçe kulüplerini derbide iki kulübün taraftarlarının yaptığı "çirkin ve kötü tezahürattan" ötürü disipline sevk etti.

7- GALATASARAY A.Ş. Kulübü'nün 23.04.2017 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

8- FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü'nün 23.04.2017 tarihinde oynanan GALATASARAY A.Ş.-FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca, "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Yayın Talimatı'nın 12/3. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Disiplin Sevkleri - 25.04.2017 - Hukuk Müşavirliği -Sevkler- Detay TFF
 
Normal yani de tüm kuralar sadece bize doğru işleniyor konu özelikle ceza ise. Adalet dengesi yok zaten ...adalet yok . başka bir şey bizde uygulanan.
 
Üst Alt