Galatasaray PFDK'ya Sevk Edildi


GALATASARAY A.Ş. Kulübü'nün 18.02.2018 tarihinde kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamalar" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

GALATASARAY A.Ş. Kulübü Başkanı MUSTAFA CENGİZ'in 18.02.2018 tarihinde kulübünün resmi internet sitesinde yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

vatan
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
1. maddede Bahsi geçen görsel;

DWfFXbXWkAEcFAk.jpg


o gün şakayla karışık pfdk ya sevk ediliriz demiştim, gerçek oldu. beklemiyodum.
öyle kahpe senaryo içerisindeyiz ki konussan ayrı konusmasan ayrı ceza kesiyorlar.
 
bizim baskanin resmi sitede aciklamasi yok yahu 18 subatta

Cumhur Önder Arslan@ArslanCumhur
G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz, 18 Şubat'ta kulübün hiçbir mecrasında resmi açıklaması olmamasına rağmen PFDK'ya sevk edildi.


edit:

TFF düzeltmis aciklamayi:

GALATASARAY A.Ş. Kulübü Başkanı MUSTAFA CENGİZ'in 18.02.2018 tarihinde kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. maddesi uyarınca tedbirsiz olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

bu daha da sacma olmus cünkü ilk cümlede zaten bunun icin sevk aldk; baskani o twit icin mi sevk ettiler simdi
 
Son düzenleme:
Komedi. Emre hakeme s... lan dedi bu normal bir soz deyip sevk bile etmemislerdi. Demekki resmi siteden bir daha ki sefer hakem hakkinda s.... lan desek daha mantikli.
 
savunmamız "sizin içiniz fesat biz onu kastetmedik" şeklinde olmalı. bu ülkede oyunu ya kuralına göre oynarsın ya da seni ezerler hakedene hakettiği gibi davranacaksın tıpkı melo gibi.
 
Ülke futbolunda her sey kuralina göre yürütülüyor diyen iyi niyetli ama saf arkadaslarimiz, gördügünüz gibi öyle bir durum söz konusu degil.
 
Madem sevk edilecektik bari hak etseydik.

Bangır bangır bir açıklama yapsaydik resmi siteden

________________________________

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!
 
Ulen bazen bense acaba abartıyoruz diyordum kendi kendime ama bunların alayı bize karşı gerçekten artık niyetli şekilde.

Az çok taraftar (halk) ve siyasetten bir iki kişi destek olmazsa tam Gang bang yapacaklar bize herhalde demek ki
 
Üst Alt