Galatasaray, Porto'ya Resmi Teklifini İletti İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Porto'ya Resmi Teklifini İletti İddiası

beyler lütfen biraz daha dikkatli yorum yapalım bu sezondan önceki 4 sezonda sakatlığa bağlı 5 maç bile kaçırmamış totalde

golcülüğüne gelince de

15-16 sezonu portekiz ligi 28 13 gol şampiyonlar ligi 6 maç 3 gol
16-17 sezonu süper ligi 27 maç 12 gol şampiyonlar ligi 6 maç 3 gol
17-18 sezonu portekiz ligi 28 maç 15 gol şampiyonlar ligi 6 maç 5 gol
sakatlandığı sezona da müthiş girmiş 8 maç 4 gol

kupaları da saymıyorum

üstelik her sezonda da en az kendi kadar kaliteli santraforlarla bölüşmüş yani dakika başına golü çok iyi

şampiyonlar ligi seviyesinde şu istikrarda gol atan kaç kişi var bizde?

Geçirdiği ağır sakatlığı hesaba katmak lazım. Alınırsa, direkt 1. forvet oyuncusu olarak düşünülüyordur ki şu an en önemli mevkii. Rotasyon için alınan oyuncular için bile kılı kırk yarmak zamanı...

7 aylık sakatlık dönemi geçirmesi insanı düşündürüyor.

Capraz bag zor istir ama ondan evvel 4 yil hicbir ciddi sakatlik yasamamis. Kronik sakat degil asla.

Zaten o bağ kopmamis olsa seninle aboubakar arasindaki bağ 25 milyondan baslar.

Iyi kontrol edilmesi lazim. Capraz bagi kopan ve sonra kaldigi yerden devam eden de cok futbolcu var, performansi dusen de. Ama bu herif okuz gibi guclu, iyi donme olasiligi yuksek gibi geliyor bana tabi ama cok iyi kontrol edilmeli. Cok ucuz olmayacaktir asla. Kiralama + satin alma opsiyonu dusunulebilir.

Porto sakatlikdan sonra geri dönüs performansini begenmediki satip yeni gölcü alacak. Transferi baya risk icerir. Okadar forvet varkene agir sakatlik dan cikmis bir oyuncuya yönelmek de tuaf yani. Neden böyle riskleri almayi göze aliyoruz anlamiyorum sonucta adam as forvetin olacak.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben transferden umudumu kestim. Diagne denen futbolcumsunun da bir tarafımızda patlama ihtimali hiçte az değil. Başta Fatih Terim ve sonra Abdürrahim bu işi eline yüzüne bulaştırdılar. Trabzon bile ülke çapında yetenekli gençleri bulup alıyor. Bizimkiler şener, yusuf, adem, semih gibi boş heriflerden medet umuyor.

FT başarılı olabilir, ama bu kafayla geçici başarıdan öte gidemez. Hamza döneminde olduğu gibi, bu işin sonu kötüye gidiyor. Şansımız yaver gitti de şampiyon olduk. Yoksa bunların akıl almaz işlerine bu kadar sessiz kalmazdı millet.
Oyuncu satabilecekleri bile meçhul. Luyindama'nın bonservisini bile çıkaramazlar bu kafayla. Mariano, Nagatomo ve Fernando üçlüsü toplamda zerre katkı vermemişken ve sezon sonu bedava ayrılacakken satılmayacak gibi duruyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt