Tier 3 - Galatasaray, Rafa Silva’ya İlk Teklifini Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Galatasaray, Rafa Silva’ya İlk Teklifini Yaptı

Yanliz bu adam mertens gibi şutor biri değil galiba. Birçok skills videosunu izledim, hiç şut çekmiyor ve çektikleri ise daglara taşlara. Mertens bu sezon ceza sahası şutları ile çok etkili oldu.

Kerem bizi deliyor kardeş
KEREMAKTURK2.jpg

Yıllar önce bragada parladığı dönemi hatırlıyorum, kanat oynuyordu o zaman epl yada la ligaya transfer yapar diyordum gitmemekle hata yaptı mertens gibi baskı yapan bir oyuncu değil ama mertenste napolide çok presci değildi
Ve senede 40 kusur maca rahat çıkan bir adam dybala gibi 3 maçı oynayıp baldirim çekti demez lakin söylenen maaşlar imkansız
Zaha ayarında maaş ister çok net

Son düzenleme:
Yanliz bu adam mertens gibi şutor biri değil galiba. Birçok skills videosunu izledim, hiç şut çekmiyor ve çektikleri ise daglara taşlara. Mertens bu sezon ceza sahası şutları ile çok etkili oldu.
O zaman zevk vermez. Hagi, Sneijder, Mertens izledik. Bizde 10 numara gol atmazsa sevilmez. Mertens bile o kadar katkıya rağmen eleştiriliyor.

Benfica yerine kimi alacak daha belirleyemedi.Roger Schmidt'in yerine Mourinho'yu getirme ihtimalleri varmış.Roger Schmidt Rafa Silva'nın yerine Ricardo Horta'yı istiyodu o da olmazsa alternatif olarak Pablo Sarabia'yı düşünüyodu.Yedek olaraksa Nordsjaelland'ta kiralık olarak oynayan Schjelderup'u düşünüyodu..
Are you assistant coach of Roger Schmidt?

Üst Alt