Galatasaray Resmi İnternet Sitesindeki Teknik Kadro Bölümü Güncellendi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi İnternet Sitesindeki Teknik Kadro Bölümü Güncellendi

En azından şöyle göze hoş gelen görsel efekt falan koysunlar yav.
resmi sitemiz her yonden yetersiz gorunuyor.
sanal ortamlarda bir cok unlu sirketlerle birliktelik/anlasma yapan kulup yetkililerin , kendi bold resmi sitemizde cok kapsamli mevcut digital guncele uyumlu interaktif bakis acisi ile yenilikler getirmesi sart ve de zorunlu artik.

bu arada,

forumumuzda ,bizim resmi site ile ilgili genel bir baslik bulamadim - var ise - oraya eklemek isterdim ;

bizim dunyaca bilinen sembolumuz ; aslan - lion ,genel de yabanci kaynak haber vb de bu minvalde gecer ismimiz,,,

bugun * inter sitesi yenilendi. site guzel tasarlanmis gunu resmen yakalamislar digital baglamda.
misal su yeni alinan oyunculardan birini su sekil vidyosu mevcut ,muthis olmus, gipta ettim,..bizki aslanlarin sembolunu tasiyan en meshur bilinen kulubuz, birakin site nin kalitesini vs, su tur bir vidyo tanitim yaptik mi alinan x oyuncuya dair merak ediyorum;

aslanli oyuncu tanitim vidyosu;

< - *playe basmadan , ana sayfa da vidyonun gorunen sekli su sekilde ;
640

adeta arka plan fotosu yapmalik gorsel. < - > * inter 'in yeni aldigi oyuncu tanitim vidyosunda.

* modlardan rica'm , resmi sitemize dair baslik var ise, bu mesaji gerekirse oraya eklerim, belki gorulur, degisim olur resmi sitemize dair. nacizane bir taraftar olarak pek memnun degilim resmi sitemizin genel goruntusunden.

Üst Alt