Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz!

Muratım sağolsun benim ismimi önermiş fakat şimdi forumu bıraktı çok kıymetli fikirleri vardi. Elinde 11 tane kas kütlesi yüksek oyuncu var hatta rakibide eklersek bu sayı bir anda 22 ye ulaşıyor. Bence bu topluluğun bir topun peşinde koşturması yaratılışa ayrıkır başka bir amaç için kullanmalı derdi.

Fikir adamı olduğunu belirtmiştim zaten sporu hep daha ileriye taşımak üzerine kafa patlatirir dururdu. Youtube kanalı gibi tüm bu fikirler uçup gitti.

youtube kanalimiz ; genel anlamda hem icerik hem interaktiflik,guncel/gunluk takim ve kulup adina vidyo eklenmemesi buyuk eksiklik kanimca...

youtube konusunda resmi olarak bence en iyiler epl takimlari ve son donem italyan devleri.
misal mancity ,leicester,liverpool begendigim youtube sayfasi olarak one cikiyor epl den.
italyanlardan milan ve inter bu yonde iyiler. ozellikle inter'in misal transfer vidyolari hakan'i aciklarkenki vidyo cok ince ve kaliteli olmus. son socios vidyolari keza.

bizim youtube sayfasiyla kim ilgileniyor yetkili olarak bir fikrim yok fakat hem yavasiz hem reaksiyonlari gundeme gore yapamiyoruz malesef... mis gibi florya idman tesislerinde gunluk ne guzel vidyolar cikar, stadimiz da mac gunleri ozellikle yayinlar olabilir taraftar bazli...

*taraftarlarinda iceriginde oldugu cekilisler olabilir...
* en cok ta merak ettigim ve neden bir turlu cozulmedigini dusundugum konu ise ; mac ozetlerini bir sekilde ayarlamalilar yeni sezon anlasmasinda... sanirim bir tek bizim ligimiz ve takimlarimizin youtube sayfalarinda lig mac gol veya ozetleri yayinlanmiyor olacak is degil. misal italya ligi takimlarinin resmi youtube sayfasinda maclarin tamami sonradan eklenebiliyor resmi olarak kendileri tarafindan.

*yeni yonetim bu gibi konulara hassasiyet gostermesi gerekir.
ayrica galatasaray sempatizani olan yabancilar misal youtube da galatasaray resmi sayfasina girse lig macina dair gol goruntusu,ozeti birak nerdeyse bir sey bulamiyor...

en bilinen markayiz demeye gelince- her gelen yonetim- malesef markamizi hem ic hem global mecra da yeteri kadar kulubumuzu aktif ve guncle tanitmiyor gibi... bu buyuk eksiklik. digital cagdayiz, resmi youtube sayfamiz ,hatta resmi kulup sitemiz bayagi eksik bir cok yonden.

*bunlari yonetimden biri umarim dikkate alir ve gereken ilgiyi ve guncellemeyi ,kaliteyi getirir mevcut resmi sayfalarimiza....

gozlemledigim kadariyla malesef asiri yetersiz bir resmi sitemiz ve youtube sayfamiz var.

* lig maci oynamisiz, resmi youtube sayfamizda maca dair hic bir sey yok. ne mac onu ne mac sonu vs........
bana mi denk geldi ? yoksa sizde de ayni son guncel durum mu mevcut ? < : >

bende en son baskanimizin ciktigi program guncel gorunuyor. sonrasi bir sey eklenmemis .

bunun bir aciklamasi var mi -
neden guncel olmuyor youtube sayfamiz ?
twitter vsden mi takip edecegiz misal oyuncularimizin mac sonu aciklamalarini ?
o zaman , youtube sayfamiz neden acildi ?

kulube yakin birileri var ise forumda,
lutfen su youtube ve resmi sitemizi guncel tutmalari adina mesajlari iletin.
kanimca yakismiyor kulubumuze bu durum.

Nerede 2.5 milyon aboneye sahip kanalımızın artık çok daha kaliteli bir şekilde yatırım yapılarak kullanılması gerekiyor. Bu kadar aboneye rağmen hala Katıl butonunu aktif etmemiş olmamızın umarım geçerli bir sebebi vardır.

Büyük Galatasaray taraftarı YouTube’da, en heyecan verici içerikler Kulüp resmi kanalımızın Katıl butonunda! Futbol A Takımımızın 18 Temmuz Salı günü TSİ 20.00’de SK Sturm Graz ile oynayacağı hazırlık karşılaşmasıyla başlayacak bu eğlence dolu yolculukta, Sarı Kırmızı’ya gönül veren tüm aslanlar YouTube’da da omuz omuza!

Challenge’lar, Quiz’ler, yarışmalar, merak edilenler, yolu gözlenenler, uçağı beklenenler ve çok daha fazlası sezon boyunca Galatasaray Spor Kulübü resmi YouTube sayfasında.

Sen de Katıl !

Üst Alt