Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz! - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz!

bu ne lan hala demirbayin mac sonu konusmasi var son video olarak

aboneligimi iptal ettim ben

bi sanchez dombili videosu bakmak istedim o da yok

Mesela Bundesliga takımlarının sosyal medyalarında beğendiğim bir içerik türü var bir kaç aydır denk geliyorum.

Atıyorum oyuncular antrenman için antrenman sahasına doğru gidiyorlar, kamerayı oyunculara yöneltip gelen geçen her oyuncuya aynı soruyu soruyorlar.

Mesela "Takımın en yakışıklısı kim?" "Ronaldo mu Messi mi?" "Telefon rehberindeki en ünlü kişi kim?" gibi basit sorular soruyorlar.

YouTube için olmasa bile Instagram Reels için veya Tiktok için çok uygun içerikler bunlar. Öyle müthiş bir hazırlığa da gerek yok, ver birinin eline telefonu çekip gelsin yani.

malesef çok kötü yönetiliyor çok. Avrupa'nın üst düzey takımlarını da takip ediyorum hepsi son derece aktif ve özgün içerikler üretiyor. Bizde sadece futbolcu ve yönetici açıklamaları var. Yabancı birisi merak edip baksa hiç merak edeceği bir şey olmadığını görür

En basitinden son 2 hafta 2 maç yaptığımız bayern'in kanalına bakalım. Sürekli yeni video, futbolcularla etkinlik, maç hikayeleri, neuer'in sakatlıktan dönüşünü anlatan video, istanbul vlog'u, hamit'le istanbul'da röportaj vs. lafa gelince global kulübüz. Üstelik abone sayısında arada pek fark yok. Taraftar bu kadar ilgi göstermiş ama sen ona karşılık vermiyorsun

Siyahi adamı beyaz duvar önüne koyup, ters ışık etkisiyle kapkara çıkmasını sağlayan video yönetmeni kimse sevgilerimi gönderiyorum kendisine. Bu kadar amatörlük de fazla.

Üst Alt