Galatasaray, Rodrigues'e 20 Milyon € Bonservis Belirledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Rodrigues'e 20 Milyon € Bonservis Belirledi

Cekecegimiz kuraya bagli, Braga Cluj Porto Leipzig falan gelse eyvallah da Real - Juve gibi bir grup gelse ne yapacagiz?
Dediğin gibi torba dezavantajı nedeniyle sıkıntı büyük...
Benim bu seneki CL beklentim Gruptan çıkamasak bile AL şansını kaçırmamak yeterlidir.. Minimum 8 maç olacak demektir. 8 maç hem bize biraz para kazadırır hemde oyunculara kendini ispatlama fırsatı olabilir.. Güçlü rakiplere karşı pek imkan bulamasalarda bireysel performanslarıda gözardı edilmez yabancı scoutlar tarafından, çünkü rakip dezavantajını onlarda biliyor olacaklardır...

Ama seneye takviyeli bir GS de rodi artniyetli düşünce ile daha yırtıcı olamasa da daha kötüye gitmez gibime geliyor..

alindiginda ödenen 3.5m avro çok bulunuyordu

simdi 20m avro asagi satan serefsiz oluyor

ilginç

yahu şükrü bu ne rodri geldiğinde tanıyan yoktu 3,5 az mı + yüzde 20 de pay verdik tabi eleştiri alır

şimdi ise takımın en önemli ofansif oyuncusu oldu nerdeyse , elden çıkarıyorsak bari düzgün bir fiyata çıkaralım diyoruz gayet normal

yarın feg çılgın atarsa bunun gibi ondada rakam beğenmeyiz bunlar gayet normal şeyler.

yahu şükrü bu ne rodri geldiğinde tanıyan yoktu 3,5 az mı + yüzde 20 de pay verdik tabi eleştiri alır

şimdi ise takımın en önemli ofansif oyuncusu oldu nerdeyse , elden çıkarıyorsak bari düzgün bir fiyata çıkaralım diyoruz gayet normal

yarın feg çılgın atarsa bunun gibi ondada rakam beğenmeyiz bunlar gayet normal şeyler.

tanimadiklari adama şans tanimadan linç etmelerini dogru bulmadim renktaş

tanimadiklari adama şans tanimadan linç etmelerini dogru bulmadim renktaş

Bir oyuncuya (orn van persie) tomarla para da versen laf edilmiyor , fakat rezalet performans verince yonetime kiziliyor mesela (gonderin , atin ,satin diye)

3,5 a alinirken cok verildi denen adama da 20 milyon denince begenilmiyor

Benzeri ndiaye de de oldu

Sukru hakli . Diyelim ki karsi savunma olarak su deniyor , "biz muneccim miyiz oyuncunun bu performansi verecegini tahmin edelim , ya da tam tersi boyle dunya capinda bir adamin yatacagini tahmin edelim"

Kabul ediyorum , fakat yonetimdekiler mordor veya gondordan gelenler veya buyucu filanlar mi ki onlar bilebilsinler

Ama seyirciler icin hersey kolay ve sorumluluksuz ..

Bir oyuncuya (orn van persie) tomarla para da versen laf edilmiyor , fakat rezalet performans verince yonetime kiziliyor mesela (gonderin , atin ,satin diye)

3,5 a alinirken cok verildi denen adama da 20 milyon denince begenilmiyor

Benzeri ndiaye de de oldu

Sukru hakli . Diyelim ki karsi savunma olarak su deniyor , "biz muneccim miyiz oyuncunun bu performansi verecegini tahmin edelim , ya da tam tersi boyle dunya capinda bir adamin yatacagini tahmin edelim"

Kabul ediyorum , fakat yonetimdekiler mordor veya gondordan gelenler veya buyucu filanlar mi ki onlar bilebilsinler

Ama seyirciler icin hersey kolay ve sorumluluksuz ..
Bu iş için profesyonel adam çalıştırmıyor muyuz, 1 oyuncuyu araştırmanın, alacağın verimin ne kadar olacağını aşağı yukarı kolaylıkla hesap edebileceğimiz bir çağdayız.He arada sırada karavana atabilirsin ama çoğu karavana oluyorsa sıkıntı vardır bence.Mesela van persie sakatmış adamlar alenen kazık yemişler yani bunun hiçbir açıklaması yok bence.Yani taraftar 1 oyuncuyu 10 dakika izleyip yorum yapabilir yanıladabilir çünkü dediğin gibi 1 sorumluluğu yok ama oyuncuyu izleyip araştıran kişiler ince eleyip sık dokuması gerekir.Yönetimdekilerde oyuncu seçen adamları iyi seçmesi gerekir.Bu kadar para dönen yerde bahane kabul edilemez bence.

Mehmet dostum katiliyorum ama bizim dedigimiz cikip da adamlarinki cikmayinca camasir mengenesi gibi ezip pestil yapiyoruz

Adam da dese "sen nasil tutturamiyorsan biz dr tutturamiyoruz" , diyecek laf bulamayiz

Eger van persie icin fb profesyonellerine kiziliyorsa mesela , adam da cikar der ki "madem oyle ismi duyulunca istemeseydiniz , sakat bu adam deseydiniz"

Üst Alt