Galatasaray, Sacha Boey’i Kadrosuna Katmak Üzere | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sacha Boey’i Kadrosuna Katmak Üzere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu çocuğa güvenmek çok mu zor. Hem de oyun kurucu özelliği var.
Abi bütün sezonu bu çocuğun omuzlarına bırakamayız ki ama. Yedlin'i yollayacaklar büyük ihtimal Omar'ın dönüşü olacak mı belli değil. Sağ bek şart.

Abi bütün sezonu bu çocuğun omuzlarına bırakamayız ki ama. Yedlin'i yollayacaklar büyük ihtimal Omar'ın dönüşü olacak mı belli değil. Sağ bek şart.
Bütün sezon dediğin ne ya, zaten ligin çöp. Herkes istiyor ki hazır oyuncu gelsin de, o havuz artık yok. Gelecek adam en az 2M Euro alacak. Ben öncelikle sağ-sol bek acil olarak PSV maçı öncesi transfer edilmesi fikrindeydim. Lakin bunlar bir şey beceremez. Hiç değilse bahanelerinin arkasında dursunlar da, gençler oynasın. Bu takımın sorunlarının transferlerle alakalı olmadığı çok açık ve net. Potansiyelli gençler kaybolmasın. Bahsettiğim çocuk Digne'nin gençlik performansına yakın oynuyor.

Bütün sezon dediğin ne ya, zaten ligin çöp. Herkes istiyor ki hazır oyuncu gelsin de, o havuz artık yok. Gelecek adam en az 2M Euro alacak. Ben öncelikle sağ-sol bek acil olarak PSV maçı öncesi transfer edilmesi fikrindeydim. Lakin bunlar bir şey beceremez. Hiç değilse bahanelerinin arkasında dursunlar da, gençler oynasın. Bu takımın sorunlarının transferlerle alakalı olmadığı çok açık ve net. Gençler kaybolmasın.
Bütün sezon dediğim 40 maç zaten takım olarak kondisyonu gördük ne durumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt