Üye Görüşü - Galatasaray Sahipsiz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Galatasaray Sahipsiz!

Geçen sezon Lale Orta skandalı, bu sezon VAR'a bakılmayan pozisyonlarımız şikeci rakibin hakemlerle ittirilmesi. 1-2 konuşma basın toplantısı ile konuların geçiştirilmesi ve hiç bir yaptırımın uygulanmaması...

Ligde Koç'un istediği gibi at koşturan pozisyonları ekrana getirmeyen beIN Sports...

Koç grubuna ve siyasilere karşı bu kadar pasif olmak kabul edilemez. Siz Karagümrük'ü yönetmiyorsunuz Erden Timur dahil gerekirse başkana karşı gelecek ama elini öptüğü birinin altında kalmak istiyor belli ki.

Galatasaray siyaset üstüdür hakkımız olanı istiyoruz, kimden korkuyorsunuz 30 milyon taraftarı var bu kulübün.

10 yıldır neden şampiyon olamıyorlar neden sürekli hüsran yaşayıp duruyor o rezil fb camiası bu işler tesadüf değil

Galatasarayın böyle işlere ihtiyacı yoktur ve herkes biliyor galatasarayla baş edeceksen ancak hileye başvurabilirsin bu ligde

Onlar sahipli biz sahipsizsek ben razıyım.

Dursun’a hepimizin tahmin ettiği kişi bu sene zorlama demiş. Bu Ali bir kez şampiyon olsun ve defolup gitsin demiş gibi.

Ya bizim zerre işi var di ne oldu? Yani seviyorum Erden Beyi, ama guvenmistik abi ya söylediklerine. Bu nasıl zerre çalışması?
Her yerde olacaktik enselerinde olacaktik göz açtırmıyacaktik?
Tehdit ediliyorsaniz söyleyin abi bu ülkenin en fazla taraftara sahip takımı Galatasaray. Kullanın abi bu gücü cokmu zor.
Troll ordusu varsa rakibin sizde kurun. Algı yapıyorlarsa sizde yapın. Sponsorluk veriliyorsa sizde verin.

Biz üç kuruş aldığımız maaşla forma alicaz YouTube üye olcaz, dergi alicaz maça gidecez destek olacaz diye uğraşıyoruz, capimiz buna yetiyor ne yapalım daha?

Bu ülkede parası olan gücü olan siyasette ayağı olan Galatasaraylilar nerede arkadaş? Niye sahip cikmiyorsunuz? Hepiniz mi tehdit altındasınız?

Ben bunu ocak ayında transfer dönemi başladığı günden beri söylüyorum kizginliklada söylemiyorum gerçekten sahipsiz ,sahip çıkan tek 1 kişi yok
Son kale Okan Hoca kaldi

Başlarım bunların kredisine de ihalesine de, GS bu heriflerin pazarlık konusu yapabilecekleri birşey değil, taraftar artık ipleri eline almalı, gerekirse bunları teneke bağlayıp yollatmalı. Bu nedir ya, koskoca ülkede menfaati olmayan adam kalmadı mı da, GS bu adamların oyuncağı oldu?

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstedikleri gibi at koşturuyorlar. Bu sene ali koç un her sene bahsettiği bizim sahamızda kupa kaldırdılar mevzusunu bize yaşatacaklar. İstediğiniz kadar hepsini hakemi üst üste koyariz falan deyin. Hakemi üst üste falan koyamayiz malesef oyunu durdururlar sürekli penaltı çalarlar ofsayt uydururlar oynatmazlar agam oynatmazlar. Balık baştan kokmuş sene başında bu ligin kaderi tayin edildi. Koc un sözlerine dikkat edin karşı algı yaratıyor düpedüz yapacağı her şeyi biz yapıyormusuz gibi sahte algı yaratıyor. İşimiz aşırı zor Allah sabır versin bize, okan hocaya ve canını dişine takan futbolcularımıza.

Benim şampiyonluğa inancım azalıyor gittikçe çünkü bu kadar alenen yapıyorlar ve yanlarına kar kalıyor ve sonra bizle oynanacak maçta da yaparlarsa böyle operasyon ne olacak tweet mi atacağız iş işten geçtikten sonra.
bizim yönetimde de bu organizasyona bilerek isteyerek göz yumanlar var ve biz bu heriflerden bizim hakkımızı savunmalarını bekliyoruz safca.

Üst Alt