Galatasaray, Sakatlıkları Bulunan Oyuncular Hakkında Açıklama Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sakatlıkları Bulunan Oyuncular Hakkında Açıklama Yaptı

GK icin fazla problem yasatmaz bence ya. Ki arda bunu bizde yasadi. ardindan atletico felan yapti

Dediğim gibi ağırlığına bağlı o süreçte forumlarda çok kişi tanıdım Türkiye'de bu rahatsızlığa hakim Dr çok az .. futbolcu olup da 2-3 yıl bu şekilde idare eden vardı ama patlıyor bir yerden sonra.. kaleci deyip geçme ben topallayarak yürüdüm 3-4 ay..
Muslera'nın pubis kemikte sıkıntı vermeden tendinite bağlıysa toparlar zaten ama kemikte sıkıntı varsa sçtık..

bir yanım hemen devre arası gelsin transfer yaparız diyor bir yanım vasıfsız iş bitiremeyen yönetimi görüyor allah hocaya sabır versin

RESMİ AÇIKLAMA

Sağ üst ön adale grubundaki ikinci derece zorlanma ve kanama nedeniyle gördüğü tedavisine devam edilen Radamel Falcao, ısınma bölümünde takımla çalıştıktan sonra kendisi için hazırlanan program dâhilinde kondisyoner eşliğinde saha adaptasyon çalışması yaptı.

adi herif kendini yeni takimina sakliyor, gitmeye yakinda antremanlara cikar, ne beklersin zaten bizede böyle gelmedimi? Monacoda maclara cikmadi bize transfer oldu .

Bu adam 2014teki sakatlığından sonra bitmişti zaten.

Herkes tutturdu Monaco da Monaco diye. City'e attığı gol dışında da özel bir gol atamamış yıllar boyunca.

Niye aldık hala anlamıyorum.
falcaodan sonra fernandinhoyu istemek de aynı olaydı yine taraftarımız sazan gibi atladı alınsın diye 30 yaşı geçmiş çok para isteyen futbolcu alırsan olacağı bu

Üst Alt