Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde!

Cevap: Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde!

Federasyon başkanı sebebi Ntvspor'da açıkladı

Baku'de duzenlenen Final Four'da Cev Supervisor'ina yapilan kurala karsi hareketler. Belirlenen otelde kalmamak, forma rengindeki zitlasma,Takim menejerinin resmi toplantiya katilmamasi, CEV baskani Andre Meyer'in takim menajeriyle toplanti talebini Fenerbahce'nin kabul etmemesi
adamlar her yerde anarşist ya:D

çakma fener cumhuriyeti işte avrupada böyle olur. Türkiyede kafalarıan göre takılırsın ama avrupalı kurala uymazasan sana böyle koyar :D

Son kazandığın Avrupa kupasından men ediliyorsun böyle bir rezillik yok her branşta rezilller

Rezillik kelime anlamı olarak feneri ifade ediyor :D şampiyonlar ligine gitmemiz hele hele böyle olunca daha bi güzel oldu. Tüm şikeci kuşlara selam olsun :lol:

Bu sene de tek eğlence yine fenerbahçe... Hahahaha

Gerçi 3-5 senedir kesintisiz sörüyor. Ama darbe üstüne darbe almaları. Yok böyle bişey ya. İşin bir de en güzel tarafı onları almayıp, kocalarını almaları hhahahaha Sevindirmeye devam; adamlar sırf biz sevinelim diye kurulmuş gibi... Hahahahah

Harbiden de cemaat artık çok olmaya başladı :D

Şu malum forumda yazanların suratlarını görmek isterdim şu an. Pancardan farksızdır eminim. :D

ünal aysal: fener son maçta bizi yense bile onların yerine şampiyonlar ligine biz katılacağız

nihat özdemir: ünal aysal hayal görmesin

KAPAK diye buna denir :D

Hahhah yok boyle birsey :D

Fener'liler catliyor su an :D Adamlar Sampiyon oldu ama katilamiyorlar, onlarin yerine biz gidiyoruz hahha :D

Simdi iyi transferler yapmamiz lazim

Bana FBU'in alınmama sebepleri inandırıcı gelmedi,gözünün üstünde kaşın var der gibi,sanki hak TVF'nin elindeydi onlar bizi gönderdi tabi bana göre.

Takıma da adam gibi hamleler yapsınlar bir daha nasıl böyle şans bulacağız?

"ulan herkesin ***i bize kalkıyo ya"

Eziğin verdiği tepkiye bakın. Koptum yahu. :asd:

Üst Alt