Galatasaray Şampiyonluğa Veda Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Şampiyonluğa Veda Etti!

Hocamız ve hocamızın rahatsızlandığı pandemi dönemini dersi boş geçen lise bebeleri gibi değerlendiren milyonluk eşeklerimiz sağolsun. Rize deplasmanından başlayarak bir çuval inciri berbat ettiler. Seneye tertemiz bir sayfayla başlarız umarım. Ama bu sefer her beyaz sayfayı kirletenlerin de gitmesi şartıyla.

şampiyonluğun gitmesinden çok gelecek sorun. Kadro çok kötü, Marcao-Luyindama dışında satılacak isim yok. Yüksek maaşlı çok isim var. Geleceğe dair umut olsa bu kadar üzülmez kimse.

2015'te şampiyon olduk ama o kadronun ömrü bitmişti. Bence geçen seneki kadroda öyleydi. Tamamen rakipler sayesinde aldık. Bu sene daha doğru transferler gelmeliydi.

Hedef falan yok. Ölü bir sezon oldu bizim adımıza.

Bundan sonra yapılacak şey belli. Eğer adamda tam kadro gençlere şans vermeli Terim. Çocuklar oynasın.

Ligi kaçıncı bitireceğimiz benim için pek önemli değil artık. Belki 1-2 genç kazanırız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muslera'nın sakatlandığı pozisyonda bitmişti zaten.
Ben maç bakarken arkadaşa dedim.
Donkun yüz ifadesinden anlamıştım zaten.
Şampiyonluk o pozisyonla gitti.

Gscimbom mobil

Yazık oldu ama yapacak bir şey yok . UCL için sonuna kadar zorlamalıyız.
Elemeler olsa bile transfer sürecinde oyuncuları ikna etmek için büyük koz kesinlikle
Bir yandan gelecek senenin planlamasını da yapmaları lazım

Üst Alt