Galatasaray, Sanson’u İstiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sanson’u İstiyor!

A.Villa maçı izlediğim belki 2 tanedir bu sezon denk geldiysem oda ... isimleri bile hatırlamıyorum tam. 10 EPL maçına çıkmış

Valla birkaç sene önce çıksa şu haber mutluluktan hava uçardım, şimdi o seviyede değil maalesef. Tabii istediği kadar düşmüş olsun 27 yaşında daha bu adam neden olmasın ki diyorum

bu herf #Sakat değilmiydi
Yıllar önce çapraz bağlardan bi sakatlık yaşamış ama 1 yılı aşkın bi süredir sakatlık kaydı yok.
Bu adam EPL için zayıf, genel olarak adanın orta saha yapısına uygun değil. Yani Kante, Pogba, Hojberg gibi adamların oynadığı ligde bu fizikle tutunmak epey zor.
Çok teknik bir isim de değil ayrıca yıllar önce çok umut vaadediyordu ama kariyer ilerleyişi pek hoş olmadı.

A.Villa maçı izlediğim belki 2 tanedir bu sezon denk geldiysem oda ... isimleri bile hatırlamıyorum tam. 10 EPL maçına çıkmış

10 maç denmez aslında. Çıktığı dakikayı baz alırsak 90 dakikalık 4 maç bile etmiyor.

doğru dk ya bakmadım - o kadar para verilip niye oynatılmamış enteresan - EPL performansı olsaydı güzel olurdu 1 2 maç özeti bakardım.

ama marsilya videoları hoş - Cica'danumduğumuz her şeyi yapmış adam marsilyada.
Yukarıda da söyledim bu adam öyle aman aman teknik biri değil. EPL'nin yapısında merkez orta sahanın fizikli adam yiyen tipte olması lazım. Önünde McGinn ve Ramsey var.
Bu adamı geleceğineyaşı geçmiş olsa da Klich gelsin isterim. En azından kemikleşir merkez

"It was January 26, since then Morgan Sanson has been associated with the Premier League resident club until the evening of June 30, 2025. His new lease earned him nearly 65,000 pounds weekly, or nearly 3.9 million euros gross for the full season, less individual and collective bonuses, in addition. It is substantially nearly 85,000 euros gross monthly additional, that he earned previously, with the jersey of Olympique de Marseille on his shoulders.
https://www.sportune.fr/business/le...-titre-mbappe-distingue-pour-loccasion-284980
Cok ucuk maasi yokmus. Ben daha cok olur sandim. 2 den biraz fazla net oluyor.

Üst Alt