Galatasaray Saracchi‘yi Tutmayacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Saracchi‘yi Tutmayacak!

Saracchi'yi nasil begeniyorsunuz yav, bence yillardir bi bek oturtamadigimiz icin gozunuze iyi geliyor bu adam
Geldiginden beri adam akilli actigi orta sayisi 10'u gecmez, defansif olarak da surekli adam kacirip duruyor, pas oyununda etkili sadece. bu da bizim seviyemizde bi takim icin yetersiz 1 ozellik. bek dedigin sezonda 7-8 asist yapabilmeli en az. gecen sene yanlis hatirlamiyorsam 3-4 asisti vardi 2 tanesi yerden pas asisti, orta acmayi beceremiyor

edit: simdi baktim gecen sene 15 mac 4 asist, bu sene 19 mac 1 asist

Bence takımda tutulmalı. Henüz 21 yaşında çok çalışkan süratli hırslı ve gelişime açık bir oyuncu. Eksikleri var ama daha çok genç bir oyuncu mutlaka kendisini geliştirecektir. 3-4 milyon euro gibi bir rakama alabilirsek iyi olur.

Saracchi'yi nasil begeniyorsunuz yav, bence yillardir bi bek oturtamadigimiz icin gozunuze iyi geliyor bu adam
Geldiginden beri adam akilli actigi orta sayisi 10'u gecmez, defansif olarak da surekli adam kacirip duruyor, pas oyununda etkili sadece. bu da bizim seviyemizde bi takim icin yetersiz 1 ozellik. bek dedigin sezonda 7-8 asist yapabilmeli en az. gecen sene yanlis hatirlamiyorsam 3-4 asisti vardi 2 tanesi yerden pas asisti, orta acmayi beceremiyor

edit: simdi baktim gecen sene 15 mac 4 asist, bu sene 19 mac 1 asist
Yılda en az 7-8 asist yapan bekleri yazar mısın dünyada?

Caner mesela yillardir istedigim bir bek gecen sene 11 asisti var, bu sene 25 mac 7 asist. Bizim asil ihtiyacimiz da boyle duran top kullanabilen bir bek
Caner kaç maç bek oynadı geçen sezon?

Bizim ihtiyacımız da Caner falan değil.

Her maç 40 tane orta açan, her maç kırmızılık hareket yapan üstüne duran topları kullanan adamı örnek vermen de büyük fail.

Adam kaçırmaktan bahsedip ligin en çok adam kaçıran bekini örnek veriyorsun üstüne.

Caner kaç maç bek oynadı geçen sezon?

Bizim ihtiyacımız da Caner falan değil.

Her maç 40 tane orta açan, her maç kırmızılık hareket yapan üstüne duran topları kullanan adamı örnek vermen de büyük fail.

Adam kaçırmaktan bahsedip ligin en çok adam kaçıran bekini örnek veriyorsun üstüne.

Bak mesela Mariano ornegi de verebilirim, bizde oynadigi her sezon 5-6 asisti var. Bek dedigin ya hucumda iyi olacak ya da defansta adam kacirmayacak. Saracchi'de bu iki özellik de yok, sadece pas oyununda etkili. Neyini begeniyorsunuz bu adamin cidden anlamiyorum

Bak mesela Mariano ornegi de verebilirim, bizde oynadigi her sezon 5-6 asisti var. Bek dedigin ya hucumda iyi olacak ya da defansta adam kacirmayacak. Saracchi'de bu iki özellik de yok, sadece pas oyununda etkili. Neyini begeniyorsunuz bu adamin cidden anlamiyorum
Mevzu Sarachi değil burada Caner'e daha iyi bek diyen birine zaten neyi iyi yaptığını anlatmaya gerek yok, savlarının hepsinin arkası boş. Caner'i önerdin ya ötesi yok.

Mariano gibi bir adam önersene mesela düşük maliyetli? Mevzu adam kaçırmaksa o da kaçırıyordu?

Yukarıda da en az 7-8 asist yazmışsın hala bir isim göremedim. Kim bu senede en az 7-8 asist yapan bekler acaba, Arnold, Tavarnier, Alphonso ve Robertson'dan başka var mıdır ya da.

Üst Alt