Galatasaray, Sarrachi‘yi Kiraladı İddiası! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sarrachi‘yi Kiraladı İddiası!

Ne alakası var bence vasat; solak, genç, hızlı o kadar... Bu arada Tevfik Fikret'in mezarının adresini vermişsin kargo döndü @Keramettin TANRIVERDİ haberin olsun üstat hafta içi Alpay seni arayacağım ya da burada mesaj atacağım adresteysen bu kez senin telefonunu vereceğim çünkü ben aynı yerde sürekli kalmıyorum kaç gündür tekrar veremedim

Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kampüsü işte neyin adresi.

Tevfik Fikret’in mezarı ne alaka. Makina Mühendisliği bölümüne kargola.

Boğaziçi Üniversitesi Bebek Kampüsü işte neyin adresi.

Tevfik Fikret’in mezarı ne alaka. Makina Mühendisliği bölümüne kargola.
Sizin üniversitenin altında ya mezarı rahmetlinin espri yaptım o kadar da mı anlamıyorsun geri dönmüş işte telefonunu da vermediğimden geri dönmüş tekrar gönderme fırsatım olmadı dedim seni görünce de aklıma geldin insanı yoruyorsun hakkaten bu yaşa tek parça gelmez allahütealanın bir lütfu :(

Sizin üniversitenin altında ya mezarı rahmetlinin espri yaptım o kadar da mı anlamıyorsun geri dönmüş işte telefonunu da vermediğimden geri dönmüş tekrar gönderme fırsatım olmadı dedim seni görünce de aklıma geldin insanı yoruyorsun hakkaten bu yaşa tek parça gelmez allahütealanın bir lütfu :(

Yapacağın espriyi seveyim senin.

Dediğin şeyin 5 dk sonrasında demedim diyen adamsın. Senin kadar yoran insan mı var.

Neyse nasıl mutlu oluyorsan ol.

Uğraşamayacağım hiç daha.

Yapacağın espriyi seveyim senin.

Dediğin şeyin 5 dk sonrasında demedim diyen adamsın. Senin kadar yoran insan mı var.

Neyse nasıl mutlu oluyorsan ol.

Uğraşamayacağım hiç daha.
Neymiş demedim dediğim???? Yahu sen kendin gelip musallat oldun şimdi senle alakalı mevzu vardı dile getirdim ne oldu ağırına mı gitti???

Üst Alt