Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Seçim Özel Programı Yapıldı | 13 Mayıs | NTV Spor

Cevap: Galatasaray Seçim Özel Programı | 13 Mayıs | NTV Spor Canlı

Teknik adam belli F.Terim...Celal Gurcan hocaya bagli diyor Arda konusuna caktirmadan :)

Tüm branşlara aynı adamlarmı bakacak?

Anlamadım :D

Artik kesin ve kesin olarak Fatih Terim. Arda´yi Teknik Direktör halledecek bizde dedi :) Ünal Aysal secilirse Fatih Terim hayirli olsun beyler :)

O günkü oylar sadece Adnan Polat'a rakip olduğu için verildiyse, o seçimdeki oyların, bu seçimde hesaba katılması yanlış olur. Belki o gün Adnan Öztürk'e vermiş olanlar, bugün oylarını Mehmet Helvacı ve Turgay Kıran için verebilirler. Adnan Öztürk'ün ben ciddi bir oy potansiyeline sahip olduğunu düşünmüyorum. Adnan Polat kötü işler yaptığı için o oyları aldığını düşünüyorum. Biraz karışık ve çelişkili oldu ama.. :)

Tamam işte, o zaman Adnan Polat'a rakip olanlar şimdi Ünal Aysal'ı destekliyor.2300 oy yer değiştirmez ama Adnan Polat'ın 2900 oyunda İnan Kıraç'ın oylarının olduğunu hatırlatırım.:) 301 oy Ünal Aysal tarafına kaysa yeterlidir.:)

Tulun için ne dediler, lütfen o herifle bir alakamız yok demiş olsunlar, transferi o tip insanlara bırakmayız demiş olsunlar. N'olur?

terim diyor adam. yabancılar hep fiyasko oluyor türk olmalı diyor. banada terim gelecek gibi geldi

tüzemen yabanci teknik adamalr basarisiz oldu diyor :) lucescu sampiyon yapti kovduk besiktasi sampiyon yapti kovuldu. s.donetsk gibi bir takimi sampiyonlar ligi ceyrek final,bu adammi basarisiz?

Tamam işte, o zaman Adnan Polat'a rakip olanlar şimdi Ünal Aysal'ı destekliyor.2300 oy yer değiştirmez ama Adnan Polat'ın 2900 oyunda İnan Kıraç'ın oylarının olduğunu hatırlatırım.:) 301 oy Ünal Aysal tarafına kaysa yeterlidir.:)

Ya bundan da pek emin değilim. Yarın ilginç bir seçim olacak, paranoyak oldum. :)

Üst Alt