GSC Haber - Galatasaray Seçime Gidiyor! (Ertelendi) - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Insallah secmezler bunu. Bok yoluna götürür bizi
İyi bir liste ile seçilirse şaşırmam açıkçası ama taraftar arasında bölünmeye götüren bir durum olur. Bu arada yukarıda iddia edilen listeyi Eşref'e yakın isimler yalanlamış. Tepki ölçmek içinde ortaya atılmış olabilir tabii. Diğer bir ihtimal Eşref başkan adayı olmayıp çatı adayın listesinde bulunarak gölge başkanlık yapabilir. Bu bana daha olası geliyor açıkçası

İyi bir liste ile seçilirse şaşırmam açıkçası ama taraftar arasında bölünmeye götüren bir durum olur. Bu arada yukarıda iddia edilen listeyi Eşref'e yakın isimler yalanlamış. Tepki ölçmek içinde ortaya atılmış olabilir tabii. Diğer bir ihtimal Eşref başkan adayı olmayıp çatı adayın listesinde bulunarak gölge başkanlık yapabilir. Bu bana daha olası geliyor açıkçası
Ebru Köksal için Burak geleceğin başkan adayı mı ne demişti; neden almıyor ekibine acaba anlaşamadılar mı?

Ebru Köksal için Burak geleceğin başkan adayı mı ne demişti; neden almıyor ekibine acaba anlaşamadılar mı?
O konuda bir bilgim yok ama Burak Elmas, Ozan Korkut ile de yol ayrımına gitti. Son olarak listesine Ozan Şener dahil olmuş. Listede 1 kişilik boşluk kalmış. Teklif ettiyse bile büyük bir rol teklif ettiğini düşünmüyorum. Bunun etkisi vardır. Bir de o açıklamayı yaptığında Burak Elmas'a bir antipati vardı MC'ye karşı grupta birleştiği için. Şu an kendi aday olunca listesinde eski yönetici olarak Işıtan Gün var, onun dışındakilerin yöneticilik tecrübesi yok. Böyle bir yol seçmiş büyük ihtimalle. Ayrıca bence Ebru Köksal'ın lise tarafına yakınlığı daha fazla

Eşref zaten seçilmez seçilmemelide ebru köksalla cemal özgörkeyin bunun listesinde olmasına şaşırdım

adam tam kılkuyruk,taraftarda istemiyo kendisini,zamanında cengizede hafiften omuz atmış,cengiz belliki hiç sevmiyo günaydınını bile almamış öteye git diyede posta koymuş

Bugün divan kurulu varmış. Bir yerde yayınlanmamış sanırım. Eşref yapıcı konuşmuş. Seçim çalışmaları olarak yorumladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt