GSC Haber - Galatasaray Seçime Gidiyor! (Ertelendi) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok zamansız bence. Ocak transfer dönemi de iptal olur bu şekilde. Gelecek yönetim para bulmaya çalışacak, hiçbir oyuncuyla anlaşılmamış olacak seçim nedeniyle. Haliyle bu yönetim de transfer için hiçbir hazırlık yapmayacak.

Aslında Mustafa Başkan'ın aday olup yeni bir kadro ve transferden anlayan birkaç üyeyle tekrar seçilmesini isterim ama onun da sağlık problemleri malum. Bu liselilere de hiç güvenmiyorum, ceplerini doldurmak ve isimlerini duyurmak için aday oluyorlar ve mali olarak kulübü batırıp gidiyorlar genelde. İşimiz zor, hayırlısı bakalım.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mümkünse genç, dünyanın gittiği yönü anlayabilen, 2 yılı değil önümüzdeki 10 yılı düşünerek hareket eden, gençlere gerçekten değer veren bir yönetim gelsin.

Çok zamansız bence. Ocak transfer dönemi de iptal olur bu şekilde. Gelecek yönetim para bulmaya çalışacak, hiçbir oyuncuyla anlaşılmamış olacak seçim nedeniyle. Haliyle bu yönetim de transfer için hiçbir hazırlık yapmayacak.

Aslında Mustafa Başkan'ın aday olup yeni bir kadro ve transferden anlayan birkaç üyeyle tekrar seçilmesini isterim ama onun da sağlık problemleri malum. Bu liselilere de hiç güvenmiyorum, ceplerini doldurmak ve isimlerini duyurmak için aday oluyorlar ve mali olarak kulübü batırıp gidiyorlar genelde. İşimiz zor, hayırlısı bakalım.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
bu yönetim normalde zaten transfer yapamıyordu ki. kalsalardı yine her transfer dönemindeki işkence yaşanacaktı

Transfer açısından yüz güldüren bir gelişme.

Kimse pahalı transfer beklemiyo, adam gibi bu işin ehli olanlarla çalışıp uygun fiyatlara fırsat transferleri kovalasınlar yeter. Mali durum malum, işini bilenler gelsin. Albayrak filanda altur firmasının başına geçsin, Ya da Fatih Terim'in yanında florya'da oyuncuların moral durumuyla filan ilgilensin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt