Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Bu adamda iş olsa daha yaşı 18 iken porto anasıyla babasıyla birlikte alırdı.

hayırlı olsun. umarım istediğimiz katkıyı alırız. umarım artık yıllar sonra şampiyonlar liginde boy gösterebiliriz eski günlerde ki giib.

bu iş geçen seneki kaleci transferine benzedi... abudik gubudik isimler ha geldi ha geliyor diye yazıldı durdu... millet videolarını seyretti durdu... sonuç; muslera geldi... gazetelerde yazılan transfer haberlerinin ne kadar kolpa olduğunu hala öğrenemedik...

bu iş geçen seneki kaleci transferine benzedi... abudik gubudik isimler ha geldi ha geliyor diye yazıldı durdu... millet videolarını seyretti durdu... sonuç; muslera geldi... gazetelerde yazılan transfer haberlerinin ne kadar kolpa olduğunu hala öğrenemedik...

Taraftar baskısı olmasa Muslera yerine o abudik,gubudik isimler gelecekti.

Bu da moda oldu arkadaşlar, "iyi olsa zaten başka takımlar alırdı" tamam işte bir kez de o başka takım biz olalım. Bu ne arkadaş 24 yaşlı bir futbolcu için seneye kariyeri bitecekmiş gibi bahsediyorsunuz. 30 yaş üstü futbolculara ölü muamelesi yapıyorsunuz. 18-19 yaşında ki futbolculara tecrübesiz diyorsunuz. Peki soruyorum, siz ne istiyorsunuz aga?

Taraftar baskısı olmasa Muslera yerine o abudik,gubudik isimler gelecekti.

kusura bakma da milyon euroluk trensferler taraftar baskısıyla olmaz. o isimler anıldığında kimse muslera'dan haberder değildi... copa america olmasa belki muslera da aynı muameleyi görürdü... taraftar baskısı o kadar işe yarasaydı; drogba santrafor olarak oynuyor, ujfalusi gelmemiş, sabri ile hakan balta futbolu bırakmış olurdu...

gazetelerin gazına gelmemeyi hala öğrenemedik...

Bu da moda oldu arkadaşlar, "iyi olsa zaten başka takımlar alırdı" tamam işte bir kez de o başka takım biz olalım. Bu ne arkadaş 24 yaşlı bir futbolcu için seneye kariyeri bitecekmiş gibi bahsediyorsunuz. 30 yaş üstü futbolculara ölü muamelesi yapıyorsunuz. 18-19 yaşında ki futbolculara tecrübesiz diyorsunuz. Peki soruyorum, siz ne istiyorsunuz aga?

dayak istiyolar renktaşş :msg::msg::msg::msg:

Adamdan birşey anlamadım daha, ne oldugunu bildiğimiz ve toplamda daha aza mal olacak sol kanat oyuncusu Bakary Sako'yu tercih ederim.

bu oyuncuyu baska bir gazetede yazmisti,haber dogru olabilir ismi bizle anilir oldu.

Oyuncuyu mac icerisinde hic seyretmedim tanimiyorum,mac icerisinde pres yapiyormu taktik disiplini nasil simdiden merak ettim,fakat Fatih hoca izlettirip aldiysa birseyler görmüstür en niyahetinde,youtubeden videosundan topa cok iyi vurdugu belli,cok hizli topla suratleniyor ve topa mesafe tanimaksizin iyi vuruyor.

Istatikleride oldukca iyi hep bir skorerimiz olsun diyordum aradigimiz skorer neden olmasin bakalim gercekten aldikmi bu adami,asparagas bir haberde olabilir sonucta.

Dünkü maçta Pabon'u dikkatle izledim. Daha çok sağ da kanat forvet gibi oynadı. İlk yarı takım olarakta sahaya pek birşey yansıtamadıkları için ilk yarı Pabon için de, bemim için de kayıp oalrak geçti diyebilirim.

Maçın 2. yarısında, daha etkili olmaya başladı. Çok süratli ve çabuk bir oyuncu, Ayrıca ikili mücadelelerde güçlü bir oyuncu olduğunu gördüm. Yaptığı asist çabuk düşünebildiğini ve oyun zekasının iyi durumda olduğunu gösteriyor, tek dokunuşla arkaya bıraktı ve gol oldu. Sağ kanattan geliştirdiği bir hücumda çizgiye güzel inip iyi bir pas vererek net bir gol pozisyonu yarattı.

Videolarda gördüğümüz şutör özelliğini bu maçta malesef göremedik, hiçbir uygun pozisyon gelmedi.

Özellikle Cl'de 4-3-3 oynarsak sağ da çok etkili olur. 4-4-2'de de sağda kullanabildiğimiz gibi, Elmander'in yanında da oynayabilir diye düşünüyorum.

kusura bakma da milyon euroluk trensferler taraftar baskısıyla olmaz. o isimler anıldığında kimse muslera'dan haberder değildi... copa america olmasa belki muslera da aynı muameleyi görürdü... taraftar baskısı o kadar işe yarasaydı; drogba santrafor olarak oynuyor, ujfalusi gelmemiş, sabri ile hakan balta futbolu bırakmış olurdu...

gazetelerin gazına gelmemeyi hala öğrenemedik...

Seni geçmişe göz atmaya davet ediyorum.

Fos bir oyuncu gibi gözuktu dunku macta ama sadece pabon degil,falcao,guarin,james rodriquez gibi isimler bile kötuydu.

Bu arada Facebook'ta,Emmanuel Eboue fan sayfasına göre Pabon Galatasaray'da.

Üst Alt