Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı İddiası!

Cevap: Galatasaray Sezonun İlk Transferini Yaptı!

Dorlan Pabón

1988 doğumlu olan futbolcu 2006-2010 sezonlarında Envigado ile göstermiş olduğu performans ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu etkili performansın sonunda 2010 yılında Atlético Nacional’e transfer olmuştur. Burada 38 maçta attığı 14 gol ve yaptığı 12 asist ile futbol otoritelerden tam not almayı başarmıştır.

1.70 boyunda olan Dorlan Pabón sağ açık ve sağ kanat forvet oynayabilmektedir. Müthiş bir sürate sahip olmasının yanı sıra birebirde etkili,son vuruşları çok net,çok zeki bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Sağ ayağını çok iyi kullanabilen Dorlan Pabón oynadığı kulüp olan Atletico Naiconal takımının en iyi oyuncusudur. Futbol otoriteleri tarafından ligin en etkili oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Milli takımda da yer bulan Dorlan Pabón, isminden önümüzdeki yıllarda sıkça bahsettirecektir.

Aylar önce yapılmış bir analiz Trabzonsporlular tarafından. Sağ ve Sol Açılımı (Felipe Gutiérrez - Dorlan Pabón)

bu haberi yapan yalımcan sarpyel zamanında "arda'yı transfer etmekte kararlı olan Chelsea, G.Saray’a Drogba, Malouda ve Kalou’yu önerdi" haberini yapan arkadaş değil mi????

beni sorarsa yok deyin... :coffee:

anlamadıgım bir kac nokta var

%100 olarak cogunuz 15 dk'lık videodan yorum yapıyorsunuz heral ¿

1. video'daki gibi bir oyuncuysa neden bonservisi 2 milyon euro civarı ?

2. simdiye kadar neden hic bir avrupa takımı farketmedi bunu ? (farketti mi ya da bilgim yok¿)

3. ana forvet transferi ihtiyacı boyle bir kumarla mı giderilmeli ?

thx.

Bu Pabonu ben hic duymamistim ama videosunu izemek yetti bana,ligin ve rakiplerin zayif olmasi bisey degistirmez,müthis bir sut teknigi var,böyle sut cekebilen sutlari disindada iyi isler yapar,ilk Rodop duyurmustu bunun ismini.

Sağ forvet/açık. Sol açık/forvet olsa daha bir anlaşılır olurdu ama sağ kanatta Sabri, Eboue, Aydın, Hamit, Yiğit varken, skorer forvete ihtiyaç yok mu? Adamı tanımıyorum bu yuzden ne desem boş.

İlk kez böyle bir isteğim olacak, Dorlan Pabon'un FM 2010 FM 2011 ve FM 2012 profillerini paylaşabilir misiniz?

emenikevari,hayvan gibi bi oyuncu oldugu söleniyo,öeyse severim bu tip topcuları

riera ne alaka şimdi o kadar alakasız bir örnekki bizimkiler rierayı bizim maçta iyi oynadı diye izlemeden eski formunda mı değilmi bakmadan başka seçenek kalmadı diye aptalca transfer ettiler bu durumla rieranın durumu çok zıt alakası yok.

arkadaşım sen demedin mi; "siz profesyonellerden iyi mi bileceksiniz?" die. o profesyone scoutlar fatih hocadan da mı iyi biliyo futbolu. ayrıca bildiğim kadarıyla sene içinde rapçi ümit davala izlemiş, değerlendirme yapmış. koskoca fatih hocanın "ben getirttim" dediği adamlar bile tırt çıkabiliyo (riera buna örnekti işte) da o inanılmaz profosyonel scouting ekibi nie yanlış adam seçemesin...

bu işi profesyonel yapanların hepsi burda klavye sallayanlardan daha iyi biliyodur muhtemelen. ama bu taraftarın beğenmeme, eleştirme, kritik etme hakkını elinden almaz.

arkadaşım sen demedin mi; "siz profesyonellerden iyi mi bileceksiniz?" die. o profesyone scoutlar fatih hocadan da mı iyi biliyo futbolu. ayrıca bildiğim kadarıyla sene içinde rapçi ümit davala izlemiş, değerlendirme yapmış. koskoca fatih hocanın "ben getirttim" dediği adamlar bile tırt çıkabiliyo (riera buna örnekti işte) da o inanılmaz profosyonel scouting ekibi nie yanlış adam seçemesin...

bu işi profesyonel yapanların hepsi burda klavye sallayanlardan daha iyi biliyodur muhtemelen. ama bu taraftarın beğenmeme, eleştirme, kritik etme hakkını elinden almaz.

sene içinde davala rierayı mı izlemiş fatih hoca daha sezon başı geldi ekibiyle beraber o nasıl oluyormuş öyle.

eleştiriyosunda adamı kaç defa izledin de eleştiriyosun ben en çok ona kızıyorum adamın 50 maçını izlesen şu yorumu yapsan anlarım sırf adı yok diye boş adam muamelesi yapmanın bi anlamı yok..

Üst Alt