GSC Haber - Galatasaray: "Şımarık ve fütursuz şahıs hukuku ayaklar altına aldı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray: "Şımarık ve fütursuz şahıs hukuku ayaklar altına aldı"

O açıklamalara kadar ki hakem performansları ve sonrasındaki hakem performanslarına detaylıca bakarsan görebilirsin. Her maç 2-3 tane kritik aleyhimize hata yaparken rakibe kırmızılar çıkmazken tam tersi o açıklamalardan sonra ortalık durulmaya başladı.
Durulmaya mı başladı? Yoksa takım da iyice oturunca hakemler de bir şey yapamamaya mı başladı? Zira o dönemde de karşı tarafın maçlarında sürekli hakem hatalarından şikayet ediyorduk. Sadece bir açıklamaya şampiyonluğu indirmek herkesin verdiği emeğe yapılacak bir ayıptır benim görüşüm bu yönde. Erden Timur'a desen o bile futbolcuların, Okan hocanın emeklerine ayıp etme der.

Durulmaya mı başladı? Yoksa takım da iyice oturunca hakemler de bir şey yapamamaya mı başladı? Zira o dönemde de karşı tarafın maçlarında sürekli hakem hatalarından şikayet ediyorduk. Sadece bir açıklamaya şampiyonluğu indirmek herkesin verdiği emeğe yapılacak bir ayıptır benim görüşüm bu yönde. Erden Timur'a desen o bile futbolcuların, Okan hocanın emeklerine ayıp etme der.
Takım taş gibi oynuyordu ama Alanyaspor ve Konyaspor maçlarında direk hakem yüzünden 5 puan kaybettik o açıklamalar olmasa şampiyon yaptırmazlar diyorum yine bir maçta doğrayacaklardı daha fazlasını yapa yapa geliyorlardu zaten kimsenin emeğine zaten bir şey demiyorum.

O açıklamalar milat oldu yaşanan süreçler ortada açılan konular ortada daha fazla söze gerek yok.

Üst Alt