Galatasaray SK Tüm Branşları İçin 2011-2012 Transfer Sezonunda Yapılan Transferler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray SK Tüm Branşları İçin 2011-2012 Transfer Sezonunda Yapılan Transferler

Cevap: Galatasaray SK Tüm Branşları İçin 2011-2012 Transfer Sezonunda Yapılan Transfe

Yurt İçi Kargo sponsorluğu ile tek zayıf halkamız olan erkek voleybol takımımızda atağa geçmiş bulunmaktadır,hayırlı uğurlu olsun.

Cevap: Galatasaray SK Tüm Branşları İçin 2011-2012 Transfer Sezonunda Yapılan Transfe

Henry Bell Cisnero ile erkek voleybol takımımız güçlenmeye devam ediyor.

Akif Gürgen erkek voleybol takımımıza eklendi hayırlı uğurlu olsun.

bu sene şampiyonluk istiyorum futbol haric voleybolda iddialı oluyoruz inşallah erkekbasketde umudum yok bayan basket ve erkek voleybolda umutluyum

Galatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezonu İtalya'nın Universal Volley Modena'da geçiren Sırp oyuncu Sladjana Eric ile anlaştı.

Sladjana Eric de listeye eklendi hayırlı uğurlu olsun.

Transfer sezonunun bitmesine yaklaşık 2 hafta kaldı.Neredeyse bütün branşlarımızda gerçekten iyi kadrolar kurduk.Erkek basketbol takımımız da Oktay hoca'yı kaybetmememiz iyi oldu.Ersan İlyasova'yı takımımıza katabilmiş olsaydık Oktay hoca ile şampiyonluğun en büyük favorisi olurduk fakat katamadık.Kısmet değilmiş daha iyisini alacağımızı umuyorum çünkü yeni sponsorluk anlaşması imzaladık.Kadın basketbol takımımız için ise büyüleyici bir kadro kuruldu.Eğer Türk basketbolcularımızdan da yeteri kadar yararlanabilirsek şampiyon olmamız için hiçbir engel yok.Voleybol ile o kadar ilgili olduğum söylenemez o yüzden yorum yapmak istemiyorum.Ve son olarak futbol takımımız.Geçen sene bize zarar veren bir çok futbolcumuzdan kurtulduk.İskeletimiz kağıt üzerinde sağlam fakat sahada sağlam olmadığı için forvet hattı dışında dağıtıldı.Kalecimiz değişti defansımız tamamen olmasada değişti orta sahamız tamamen değişti.Yine kağıt üstünde güzel bir kadro kurduk ve başına Galatasaray'ı çok iyi tanıyan bir teknik ekip getirdik.Geçen sene ilk 11 oynayan futbolcular şuan ilk 18'de dahi yoklar böyle radikal değişikliğin yapılacağını sanmıyordum fakat yapılması gerçekten çok güzel oldu.Baros'a iyi bir teklif geldiği söyleniyor eğer gerçekten gelen teklif iyiyse ve Drogba ile kesin anlaşma sağlanmışsa bunun üzerine Stancu,Pino,Aydın,Mustafa,Serkan,Aykut gönderilip bir orta saha ve iki sol açık alınırsa kadromuz açık ara bu ligin üst düzeyinde bir kadro olur.Yönetim taraftarı için elinden geleni yapıyor.Şimdi sıra bizde forma atkı kombine ve en azından kendi sahamızda oynadığımız bütün branşların bütün maçlarında tribünleri salonları dolduralım.

Engin de listeye eklendi darısı diğerlerine inşallah.

Albert Riera Ortega da artık listemizde,transferin bitimine son iki gün kala umarım bir iki oyuncuyu daha listemize ekleriz,hayırlı uğurlu olsun.

Sercan Yıldırım ile transferi tamamladık,hepsi hayırlı uğurlu olur inşallah,başarılar aslanlarım.

Üst Alt