Video Haber - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Şanlıurfa'da Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Şanlıurfa'da Açıklamalarda Bulundu

galatasaray başkanına yakışır açıklamalar

terörist koç gibi mi konuşsun adam
Terörist koç gibi konuşmadan ona haddini bildirmesi, hem ahlak dersi verirken hem de bu yaşananları tarihe not düşmesi, bizim haklı öfkemizi camiaya yakışacak şekilde temsil etmesi gerekmez mi

Yöneticilik açısından eksik kalındığı çok açık, herhangi bir spor medya organına bakıp konuşulanları okumak yeterli

Şöyle konuşsa daha isabetli olurdu:

'' Ali Bey'in u-19 söylemlerine aldırış etmiyorum zira kendisi söylediklerini genellikle yap(a)mıyor. Bu maça u-19 ' la çıkacak cesareti olduğunu da sanmıyorum biz bu yalana inanmıyoruz. Eğer çıkarsa da bizi ilgilendirmiyor biz tam kadro sahada olacağız.''

Sadece bu kadar konuşup bıraksa karşı taraf ne yaparsa yapsın komedi olacaktı zaten.

Şöyle konuşsa daha isabetli olurdu:

'' Ali Bey'in u-19 söylemlerine aldırış etmiyorum zira kendisi söylediklerini genellikle yap(a)mıyor. Bu maça u-19 ' la çıkacak cesareti olduğunu da sanmıyorum biz bu yalana inanmıyoruz. Eğer çıkarsa da bizi ilgilendirmiyor biz tam kadro sahada olacağız.''

Sadece bu kadar konuşup bıraksa karşı taraf ne yaparsa yapsın komedi olacaktı zaten.
Her şeyi de net olarak senin duymak istediğin kelimelerle ifade etmesi gerekmiyor. Başkanın sözleri tam bu dediğinin karşılığıdır arkadaşım. Dinlemediysen dinlemeni öneririm; başka bir anlam çıkaramamanı umarım senin adına...

75 yaşındaki adamı fiziksel görünüşünden, kılık-kıyafetinden, hitabetinden dolayı yerin dibine batıranların pek çoğu, kendisinin entelektüel birikiminin çeyreğine sahip değildir muhtemelen. İsteyen üzerine alınsın, kusura bakmasın; ya da neye bakıyorsa baksın!..

Karşı taraf gibi 'nobran' davranış sergilemek, haklı olduğun davada haksız duruma düşmekten başka bir sonuç getirmez. Saha içinde ve dışında eşit şartlar altında mücadele edilmediğinin farkında olamayacaklara diyecek başka söz kalmıyor...

Efendilikten, ahlaktan ve saygınlıktan yanayım ancak karşımızda koç çok çirkef bir insan, onlara bu şekilde konuştukça şımarıyorlar. Fenere karşı sert genel olarak efendi olmak lazım.

Başkan güzel konuşmuş, gelin A takimla oynayalim demiş, çünku biliyor onlardaki Galatasaray nefretini ve birleştirici konuşmasindan dolayi gelmeyecegini, atarli giderli konuşsaydi kesim gelirlerdi

Üst Alt