Video Haber - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Şanlıurfa'da Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Şanlıurfa'da Açıklamalarda Bulundu

"fbnin as kadroyla maca cikacagini biliyoruz ve ona göre calismalarimiza devam ediyoruz"

bunu söylemek bu kadar zor olmamali yav

al bak provokasyonun en saglami

Açıklamayı beğenenlerin bu sabah Erden Timur'a attıkları iftiradan haberiniz yok galiba
Dostum, bugünkü açıklamanın olağan konseptinin böyle olması gerekiyordu. Dinlemediysen dinlemeni öneririm, 5-6 dakika bir şey. Her söz her ortamda söylenmez; her uzatılan mikrofona köpükler saçarak haykırırsan Ali Koç oluyorsun işte...

Dostum, bugünkü açıklamanın olağan konseptinin böyle olması gerekiyordu. Dinlemediysen dinlemeni öneririm, 5-6 dakika bir şey. Her söz her ortamda söylenmez; her uzatılan mikrofona köpükler saçarak haykırırsan Ali Koç oluyorsun işte...
Canlı dinledim ve hiç beğenmedim. "Kendi kararları ister çıkarlar ister çıkmazlar" tarzı ortadan bir konuşma bile yapmadı. Fbye karşı bu pısırık tavırdan bıktım. Her türlü şerefsizliği yapıyorlar bizde tık yok

şampiyonluk maçında tribünler yönetim istifa diye inlemeli.bu kadar vur ensesine al ekmeğini bir yönetim daha görmedim.bu sene bu hakkımızı korumayı bile beceremeyen yöneticilere rağmen şampiyon olacağız.

şampiyonluk maçında tribünler yönetim istifa diye inlemeli.bu kadar vur ensesine al ekmeğini bir yönetim daha görmedim.bu sene bu hakkımızı korumayı bile beceremeyen yöneticilere rağmen şampiyon olacağız.
Vay arkadaş iftira attılar gene yönetim suçlu oldu. Savcılar'a başvuralar yapılır görevi onlar yapmaz ama onlara görevini yapsın diye baskı kurmak varken yönetim istifa diyelim, Spor bakanı- Adalet bakanına baskı kurmak varken gene yönetime sallayalım ki zaten sezon sonu seçim var ama yok biz hiç başka bir yere tepki göstermeyelim hep yönetim istifa diyelim sonra da neden güçsüzler diye sorarız.

Üst Alt