GSC Haber - Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’ndan Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı’na Çağrı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu’ndan Olağanüstü Seçim Genel Kurul Toplantısı’na Çağrı

2 Mayıs 2022 (Bugün) yapılan Yönetim Kurulu toplantımızda alınan karar neticesinde, Kulübümüzün “OLAĞANÜSTÜ SEÇİM GENEL KURUL TOPLANTISI” 4 Haziran 2022 Cumartesi günü saat 10.00’da Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda, yeterli çoğunluk olmadığı takdirde ikinci toplantı 11 Haziran 2022 günü aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Üyelerimize duyurulur.

Saygılarımızla,

Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu

Gündem

1. Açılış,

2. Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın oluşması,

3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi,

4. Seçimler;

a. Kulüp Başkanı

b. Yönetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri

c. Denetim Kurulu asıl ve yedek üyeleri

d. Disiplin Kurulu asıl ve yedek üyeleri

e. Sicil Kurulu asıl ve yedek üyeleri

5. Kapanış

eylül'e kadar transfer diye oyalamak için uygun bi süre.

giden amatör şubeler oldu, o zamana kadar piyasada çöp bile kalmaz. sonraki aday da elmas gibi kendisinden öncekini bile aratan bi sihirbaz olursa seneye hayallerimiz olan küme düşmeyi multiple branşta yaşayabiliriz.

Herkesin bahanesi olacak bu seçim. Beceriksizliklerini böyle kapatacaklar. Yine rezil bir sezon geçirme ihtimalimiz yuksek

3 gün önce 28 mayısta yapılabilir dediğin seçimi 15 gün sonraya atmasına iyi niyetli bakmıyorum. Futbolun sorunları malum o bir kenara bugün basketbolda voleybolda oyuncular en geç mayısın ortasına kadar seni bekler ne bütçe ne imza yetkin var daha geçen Florya'da antremana çıkardığın basketbolcuya bile cebinden 50 bin dolar veremedin. Zaten takımların herhangi bir altyapısı yok yeni gelecek yönetim sezon içi ekstra bütçe çıkarmazsa hepsi düşmemeye oynar.

Üst Alt