Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru

turuncu fenerli diziden bjkli kalmış aklınızda.

bu şbliler gerçekten özel insanlar özel seçilmiş insanlar :D

nerde çürük çarık saçma salak adam varsa şbli

havuzdan çıkar havuç'a gireriz diye koymuşlar ona çocuğu zaten..dünkü velet e bak lan gelmiş cimboma laf atıyo.ergen itoğluit

tescilli şikeciyi konuşturanlar utansın, adnan reis le resmi site de gediğine oturtmuş lafı damgalı eşşek azize uyuyamıyordur şimdi

eksik bir cümle kalmış...

"hakkındaki iddialardan mahkum olmuş birinin, hakkındaki iddialardan mahkeme sonucu aklanmış bir kulübü itham etmesi nasıl bir akıl tutulmasıdır" ???

..angut com a girin bizim açıklamalara ne yorum yapmış salaklar..bir camia nasıl bu kadar 7 den 70 e gerizekalı olur cok merak ediyorum.

---

Azizde az da olsa insanlık belirtisi varsa çıkar " Aga Galatasaray çok kötü koydu lafı. benden bu kadar kaçıyom ben" der ve kaçar...

Bu dingile kibarca açıklamalar yaparsın olmaz, bu tiplere anlıyacagı dilden cevap vericeksin;)

kendi kulübüne ve camiasına yıllarca silinemeyecek bir lekeyi sürme cüretini göstermiş ve güvenilirliğini bütünüyle kaybetmiş bir yöneticinin bu talihsiz ve son derece tehlikeli çabalarının Türk sporunu daha fazla zarara uğratmasına izin vermeyeceğiz.

Bu vesile ile ülkemizin ve sporumuzun bütün ilke ve değerlerini hiçe saymış ve kontrolünü tamamen yitirmiş bu zatı bundan sonra hiç bir şekilde Galatasaray Spor Kulübü olarak muhatap almayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.

fatality-gif-i15.gif

Karıncanın belini incitmeden açıklama yapmışız... Gerçi anlamaz bu Hassan Sabbah ve haşhaşileri... Bir dahaki sefere sabun kullanmadan açıklama bekliyoruz .lol.

Bundan daha iyi bir cevap olamazdi...Yonetimimizi tebrik ediyorum artik soz konusu Sikeci Zat muhatabimiz degildir :D

Üst Alt